Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 36 évesen nem ciki villamosvez...

36 évesen nem ciki villamosvezetőnek jelentkezni? Nő vagyok! Xd

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. 40 felettiek is jelentkeznek.
2010. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel bírom a villamosvezető csajokat :)
2010. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
xd
2010. márc. 27. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki?... dehogy az
2010. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki, aki otthon vakarja a t*két és sajnálkozik. Aki megdolgozik a betevőjéért az megbecsülendő. :)
2010. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ebben a kérdésben egyedül az ciki, hogy 36 évesen xD van a mondat végén....
2010. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Inkább annak jelentkezz, mint ellenőrnek.
2010. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Megkérdezni sem ciki. XD-zni sem ciki. Neked kell eldöntened, hogy elvállalsz-e egy koránkelős és nagyon sok felelősséggel és stresszel járó munkát vagy sem. Én ismerek egy házaspárt, ahol régebben a férfi busz- a nő villamosvezető volt. Ma meg gépjárműoktatók mindketten. Jófej vagány házaspár. Én onnan ismerem őket, hogy a párom a srácnál tanult vezetni és egy jó baráti viszony alakult ki később velük. A csaj is mesélte, hogy imádta a villamosozást, csak aztán asszem azért hagyta abba, mert kijöttek az agglomerációba és nem akart bejárni Pestre dolgozni. Node visszatérve: semmi rossz nincs abban, ha egy 36 éves hölgy ilyen munkát vállal. Legalább már nem egy hisztis csitri :-)
2010. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem igenis ciki az xD... Nekem ebből az következik, hogy kiröhögi a saját kérdését, amit elvileg komolyan tett fel. Egyébként a villamosvezetés egy jó dolog, bár megvannak az előnyei és hátrányai is. Pl. költözés esetén nem igazán lehet vele kezdeni bármit is, ha egy kisebb vidéki városba költözik az ember.
2010. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az "xd"-t mosolygásnak szántam,nem RÖHÖGÉSNEK!Olyan kis szégyenlős mosolygásnak,épp a kérdésből adódóan.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2010. ápr. 2. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!