Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor jött el az a pont, hogy...

Mikor jött el az a pont, hogy felmondtatok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti miért mondtok fel egy cégnél...

(Nem tudok dönteni, hogy az én helyzetem valós probléma vagy csak semmiség) ezért kíváncsi vagyok hogy másoknál hol jött el az a pillanat amikor felmondtak



2016. jan. 17. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizu kevés, nincs magánéletem, ideges vagyok, ha menni kell, ilyesmi.
2016. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha leírnád a konkrét helyzetedet, talán előrébb lennénk. A válaszokkal msot emgmondom, semmire nem mész, mert mindenkinek más az ingerküszöbe. Lehet X szarik a heti +10+20 óra túlórázásba és simán beválallja, lehet Y meg már attól ki van borulva, hogy a napi 8 órája helyett 8,5-et kellett letolni. Mindneki nek más az ingerküszöbe.
2016. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minden hétvégén túlóra, sok stressz, kevés szabadidő. Egy darabig ezt bírja az ember, mert egyébként szakmailag nagyon sokat adott nekem. De a végső löketet az adta meg, amikor még a fizumból is levontak, mert a kolléganőm helyett nem maradtam bent túlórázni (munkaidő végén jelezték, magánprogramom volt, amit már nem tudtam lemondani). Természetesen nem annyival voltam bejelentve, így simán megtehették, hogy a borítékból kivesznek valamennyit. Másnap felmondtam, és nem bántam meg!
2016. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálam:

Naponta a kollégák kisebb szurkálódásait tűröm (folyton szaroznak valamin)

Kapom a lebaszást olyan dolgok miatt kapok amiről nem is tudtam hogy van de kéne hogy tudjam valahonnan. (ha valami munkát kapok azt mindig elvégzem, de amiről nem tudok azt nem tudom)

Reggel 6kor kelek és este 6 ra érek haza.


szerintetek én túl reagálom a dolgot? ez semmiség?

2016. jan. 18. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!