Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek sikeres volt az állásin...

Akinek sikeres volt az állásinterjúja, mikor értesítették erről?

Figyelt kérdés

Hány nap múlva telefonáltak az interjú után?

Elsősorban azokhoz szól a kérdés, akik maguktól jelentkeztek, nem a cég kereste meg őket ajánlattal.


2016. jan. 19. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Mostani munkahelyem 16 órán belül, de a többi siketes interjú is max 2-3 nap
2016. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Egy hónappal később.

De a mostani munkahelyemen a humánpolitikai osztálynak az az álláspontja, hogy aki nem jut tovább a következő körbe, vagy nem veszik fel, azt nem is értesítik, mert "nincs rá energiájuk". Szégyen, és ez egy ezer főnél több alkalmazottal rendelkező cég...

2016. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
3-4 órával később.
2016. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
2 hétig ültek rajta, közben kerestem más munkát, fel is vettek, erre szólnak hogy fel vagyok véve..
2016. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Változó.

Egyik helyen az interjú után fél órával már csörgött a telefonom, de volt, ahol két hétbe telt.

2016. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.Nekem 3 héttel később telefonáltak, hogy illett volna vinnem a betegpapírjaim, vagy legalább telefonálni, ezért kirúgnak, köpni nyelni nem tudtam, hogy mi a f*** van.


Velem elfelejtették közölni, hogy felvettek, nem írtam alá semmit, stb. Miután tisztáztuk a dolgot "kaptam még egy esélyt".


A megbeszélt ismételt találkozóról, a munkaszerződés aláírásáról késtem 14 percet, lerobbant a liftjük és csak nehezen tudtam kiszabadulni. Ők egy hozzám hasonló megbízhatatlan emberre ezek után nem tartottak igényt.


2. Másik helyen interjún közölték holnapra lesz szerződésem és kezdhetek is. Másnap reggel 5,5 órácskát vártam, mindenkinek bemutatkoztam, ismerkedtem a leendő kollégákkal, körbevittek a gyárban. Majd jött a kis "aranyos hölgyike" és közölte az állást már betöltötték.


3. Felvettek egyből, délután rájöttek összekeverték mással a papírjaim, és kirúgtak. Másnap telefonáltak menjek be "MOST!", mert még is enyém lehet az állás. Nem mentem!


4. 2-3 hete felhívtak enyém az állás, azt se tudtam hirtelen miről van szó, pár perc után jött a megfejtés 4 éve voltam náluk 3 körös interjún.

Köszönettel elutasítottam, mert szeretem a mostani helyem, illetve mint kiderült már csak szerettem, febr. 1-én kirúgnak mindenkit.

2016. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hétfőn voltam interjún, Pénteken szóltak, hogy Hétfőn kezdhetek...


A sikertelenek meg ültek rajta 2 hétig általában

2016. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!