Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok ilyen munkát?...

Ti elvállalnátok ilyen munkát? Erkölcsileg beleférne?

Figyelt kérdés

Üdv! Napokban lehetett hallani, hogy többen rosszul lettek a "herbál" nevű dizájnerdrogtól. A rádióban beszélgettek Dr. Zacher Gáborral aki mondta, hogy ezeket Kínában laborokban készítik, diplomás vegyészek. Azt mondta, hogy amíg ott egy vegyész egy rendes laborban keres 100.000 egység fizetést, addig pár kilométerrel arrébb ahol ezeket előállítják keres 1.000.000 egységet. (Csak az arányok miatt, nem tudok az ottani fizetésekről.)


A kérdés, hogy ha ti vegyészek lennétek, ott élnétek és lenne ilyen lehetőség, akkor vállalnátok? A kérdés persze elméleti, sem vegyész, sem kínai nem vagyok, csupán érdekel, hogy kinek férne bele.



2016. febr. 4. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ezek alapján mindenki gonosz aki mondjuk sörgyárban, borászatban, cigaretta gyárban dolgozik."


Szerintem itt a fogyasztónak van nagyobb felelőssége, ezeket a szereket is lehet kulturáltan, mértékkel fogyasztani. A cukrászok és a pékek is felelősek lehetnének ennyi erővel a rengeteg cukorbeteg, elhízott ember miatt.

2016. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk az alkoholt és a cigit nem kéne idekeverni. A bor pl kis mennyiséget fogyasztva még egészséges is. A pékeket, cukrászokat szintén nem, mivel élelmiszerre szükség van az nem az ő hibájuk, hogy sokan túl sokat esznek.

Valamilyen szinten azokat sem ítélem el, akik ezeknek a drogoknak a hatóanyagait előállítják. Ugyanis senkinek nem nyomják a szájába a herbálos cigit, általában aki használja az önszántából teszi.

2016. febr. 6. 21:33
 13/15 anonim válasza:

"Szerintem itt a fogyasztónak van nagyobb felelőssége, ezeket a szereket is lehet kulturáltan, mértékkel fogyasztani"


Meg a nagybüdös lóf. szt lehet ezeket kulturáltan, mértékkel fogyasztani. Nem ismert sem a hatóanyag, sem a küszöbdózis, tapasztalatból beszélek, mindössze 2 pici slukkot küldtem és jött is a nino értem, az, hogy milyen hatással volt rám meg ne is beszéljünk, bad trip, hallucinációk, hányás, vérnyomás 200-on, koordinációs képességek teljes hiánya, eszméletvesztés, rémálomszerű tudatállapot, soroljam még?

2016. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A herbál méreg, és most már egyre potensebb változatai jelennek meg, SENKI NE SZÍVJA, AKIT PEDIG MEGKÍNÁLNAK VELE OTT HELYBEN VERJE AGYON AZ ILLETŐT HELYETTEM IS KÖSZI ;)
2016. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ja és a legjobbat nem is mondtam, azt az érzetet keltette bennem, hogy meghalok/meghaltam = szuperparaniói
2016. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!