Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún miért kérdezik...

Állásinterjún miért kérdezik meg, hogy mikor tudnék kezdeni és mennyi a bérigényem, ha utána többet sosem hívnak?

Figyelt kérdés

Azonnali kezdést vállaltam, és alacsonyabb bért mondtam, mint amit annál a cégnél pályakezdő ismerőseim kapnak.

Miért jó akkor nekik, ha megkérdezik?


2016. febr. 8. 14:51
1 2 3
 21/21 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Érdekes egyébként, a válaszokban is van, aki szerint volt aki kevesebbet mondott, ezért nem engem választottak, van aki szerint pedig túlságosan aluláraztam magam. Most akkor hol is az igazság?"


Ezt így nem lehet tudni. Nem lehet tudni, hogy az adott helyen mik a követelmények, elvárások. Bármelyik igaz lehet, nem rajtad múlik. Lehet, hogy máshol hasonló szituációban felvesznek, mert mások az elvárások, igények. Itt meg nem. Ezen fölösleges rágódni. És az is lehet, hogy a bérigénynek az égvilágon semmi köze nem volt a sikertelenséghez.

2016. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!