Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kapok meg egy...

Miért nem kapok meg egy állást sem ha mindre megfelelnék?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja keresek gyakornoki állást marketing területen és mindig megfeleltem minden feltételnek, mindig felkészülök interjú előtt és kihozom magamból a maximumot. Több ismerősöm hasonlóan mint én talált munkát tapasztalat nélkül. Én esetemben meg mindig előtérbe kerül az akinek van tapasztalata. De gyakornoknak pont megfelelne egy pályakezdő is. Szóval nem tudom mihez kezdjek. Hetente járok 2-3 interjúra szinte és sosem vesznek fel. Bármi tanács?
2016. febr. 9. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

1. Csókosok,fullos csajok,tapasztaltak,...na utánuk jössz te a felvételnél.

2. Hol keresed helyileg? Bp? Kisváros?

3. Cég és bérigény? Sokan 300+ -al indítanak és ...

2016. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, még egyetemre járok közben keresek részmunkaidős gyakornoki poziciot. nem a bér a fontos hanem a tapasztalat számomra, bruttó 70ért vannak kint ilyen melók nekem bőven elég
2016. febr. 9. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Voltam egy helyen ahol felvettek 2 gyakornokot. Az egyiknek már volt szakmai tapasztalata, a másik meg ismerte az előző gyakornokot, aki elment és ő ajánlotta be.
2016. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A gond, hogy sok a megfelelő jelentkező. Ha 100 megfelelő jelentkező van, kicsi az esélye, hogy téged válasszanak, mert hisz ők is pont ugyanúgy megfelelnek.

De lehet az is, hogy:

- peches vagy

- mindig van nálad jobb/olcsóbb/csinibb/szimpibb/csókosabb

2016. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
mennyire megy a téma szakmailag?
2016. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel eve minden reggel ugyan ezzel a kerdessel kelek.

Megfelelek mindennek, van kis tapasztalatom, csinalni akarom....es felvesznek egy csajt... vagy diplomast....vagy akinek tobb eves tapasztalata van...


Poen, hogy az ember megis hogy szerezzen tapasztalatot, ha senki nem ad lehetoseget ra, nemigaz? Aztan meg latod hogy xy ujra hirdet... akkor erzem magam borzasztoan, ha interju nelkul utasitanak el, es meg idairja, hogy ne csuggedj, legkozelebb tobb eselyed lehet....


Heti 2-3 interju baromi jo amugy.

2016. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak már egyre nehezebben birom ezt a bizonytalanságot, kezd fogyni az önbizalmam és igy még annyi esélyem se lenne mint anno
2016. febr. 9. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Nyugi, sokan igy ereznek, en is. Sokadik elutasitas, aztan mar az allaskereses rutinna valik, majd a felteteleknek megfelelsz de nem hiszed mar el, aztan onbizalomhiany. Legalabbis nalam. Sajnos ez egy ordogi kor. De ha van aki kizokkent ebbol, vagy egy hobbi, tarsasag, akkor egy fokk jobb

2016. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
továbbra is kérdem, hogy mennyire megy a szakma?
2016. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az hogy megy az kérdés, szeretem csinálni, teljes erővel dolgoznék, eddig esélyem se volt megtapasztalni a munkát a területen ez a baj, iskolai feladatok mennek
2016. febr. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!