Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan reagáljak munkahelyen...

Hogyan reagáljak munkahelyen jogszerűen egy nem jogszerű szituációra? Vagyis mit tehetek ha nyíltan átvernek?

Figyelt kérdés

Túlóráztatnak, egy fillért se akarnak fizetni-és ezt meg is mondják bele a pofámba. Nem kertelnek nem ígérgetnek hogy majd fizetünk, semmi. Közlik maradsz ha rákérdezek mennyiért közlik semennyiért, ha nem tetszik elmehetsz. Ezzel téma lezárva.


Hogyan kell nekem reagálnom egy olyan szitura ami elvileg elő se fordulhatna?

Mert olyan nincs hogy túlmunka és zéró pénz elvileg. Aztán mégis van.


Mi van ha maradok ma két órával többet majd holnap fogom magam és két órával korábban megyek? Mert ugye ellentételezés nélkül miért is dolgoznék, ha pénz nincs, majd lecsúsztatom.


Lehet ez ellen kifogás? Ha a cég nem hajlandó rendezni a helyzetet sőt még beszélni se hajlandó róla, hát majd akkor megoldom én.


Mi kifogást találhatnak? Azt nem mondhatják hogy nem próbáltam megbeszélni mert próbáltam (egyébként se a dolgozó feladata ezt megbeszélni…) azt se várhatják hogy ingyen ott legyek.

Mit tesznek majd?


Vendéglátás.


2016. febr. 17. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

""hogy 50-50 % az esély mindkét félnek. "


Ezzel nem értek egyet.

10% az egyik félnek és 90% a másiknak. És nem én vagyok a másik."


Én viszont ezzel nem értek egyet. :)

2016. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez nem átverés... ez rablás.

Átverés csak addig volt, amíg nem tudtál róla.

Vagy akkor lesz, ha a fizetésed sem kapod meg.

2016. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát tök8 minek nevvezük.

Az a lényeg hogy van egy f***sz és annak én rossz végén vagyok, ennyi a lényeg.

2016. febr. 18. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!