Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biomérnök fizetés! Bsc illetve...

Biomérnök fizetés! Bsc illetve Msc esetén! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Biomérnök Bsc-n vagyok, hamarosan végzek.

Msc előtt szeretnék dolgozni 1-2 évet,hogy legyen egy kis tartalékom.

kb mekkora fizura számíthatok BSc ill. MSc végzettséggel?


2016. febr. 19. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:

csakhogy a földön maradj, kb 100-130.

De azt nem tudom, hogy hol dolgozhatsz biomérnökként.

2016. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igazából 1-2 évre, neked se és a munkáltatónak se éri meg.

Én inkább mennék msc-re diákhitellel. Persze, ha használható tudást ad.

2016. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de ezek biztos adatok?

leginkább olyan érdekelne, aki vagy biomérnök, vagy van olyan ismerőse aki már végzett és tudja,hogy mennyit keres.

nem vagyok elszállva, de jó lenne tudni,hogy kb mire számíthatok.

gyógyszergyárba,különböző laborokba lehet elhelyezkedni vele. állítólag hasonló munkákat lehet betölteni, mint vegyészmérnökként.. ami logikus, mert rengeteg közös óránk volt és van.

2016. febr. 19. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

vegyész ismerősöm tes o-ba főnök, és örül, hogy az élelmiszer révén kapcsolódik a végzetségéhez.

Nagyon reális az a fizu, ha nem elég pesten a megélhetéshez, menj külföldre.

2016. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
biológus vagyok ami szinte majd u.a, közmunka
2016. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát azért a biológus nem ugyanaz mint a biomérnök:D

volt 1-2 közös tárgyunk, de kb köze sincs egymáshoz.

de azt is nehezen tudom elképzelni,hogy biológusként msc-vel csak közmunka jut.

2016. febr. 21. 13:14
 7/9 A kérdező kommentje:

4# a vegyész meg megint tök más mint a biomérnök..

légyszi olyanok írjanak akinek van tapasztalatuk / hallott infójuk a biomérnök fizetéssel kapcsolatban

2016. febr. 21. 14:57
 8/9 anonim válasza:

Èn is biomèrnökin vagyok ès fogalmam sincs. .. Nekem tavaly egy gimis osztálytársam nővère vègezt el a bsc.t ès jött beszèlni róla, azt mo dta , hogy mèg èpphigy megkapta a diplomát rögtön hívták állásinterjúra , ès meg is kapta az állást jó ki fizetèssel, nem tudom mennyit jelent...de szerintem ehhez szerencse is kell, fotos a nyevtudás , az ineterjún angolul is kellett beszèlni azt hiszem pedig Magyarországon van a cèg de gondolom külföldi.

Egy vízműs nővel beszèlgettem egyszer pár szót ès ő suerinte meg nehèz elhelyezledni azt látja h túl sok a biomèrnöl stb hát ezt nehezen hiszem el...

Nyílván mscvel a legtutibb ...

2016. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem soká végzek biomérnökként(bsc).

Nagyon vegyesek a korábban végzettek tapasztalatai. Van, aki hipp-hopp kapott egy gyógyszergyárnál állást, mint analitikus, és betyár jól keres (plusszok nélkül nettó 400). Van, aki fél éve munkanélküli/át képzi magát. Sokan azt a választ kapják, hogy túl képzettek (Msc-vel).

Leginkább attól függ ez, hogy milyen a kapcsolati tőke. Összességében ma Magyarországon nem kapkodnak utánunk, külföldön annál inkább, ahol jut bőven erre a területre tőke.

2020. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!