Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mer egy munkáltató...

Hogy mer egy munkáltató béralkuról beszélni amikor a béralku abból áll nála, hogy közli ezért a munkáért ennyi, tetszik csinálod nem tetszik elmész? Ez alku?

Figyelt kérdés

Egy béralku állásinterjún azt jelenti a munkáltató elmondja mennyi az ajánlott bérsáv, a dolgozó kiböki ő mennyiért vállalná mennyit szeretne és megegyeznek (vagy nem) mindkét fél enged valamennyit.


De az béralku hogy a cég közli ezért a munkáért nettó 80 jár tetszik aláírod nem tetszik kérem a következőt? Ez béralku???


Az verte ki a biztosítékot de k***vra hogy a főnöktől hallottam nálunk mindenki legyen elégedett a fizujával mert mindenki annyit keres amennyit a béralkun még felvételkor kialkudott magának!!


Hatalmas hazugság!! Semmiféle alku nincs! Kapsz egy összeget jó maradsz, nem jó elmész.

Minden dolgozóval ez megy. És persze szóba se jöhet később se hogy odamegyek mondjuk fizetésemelést kérve. Hát kiröhögne tán még ki is rúgna bárkit! Fizetésemelés? Örüljünk hogy a fizut magát kapjuk (késve meg 2 részletben meg iylen olyan jogtalan levonásokkal, levonás károkozásért pl de semmi kárt se okoztam jegyzőkönyv sincs hogy okoztam volna…)


De akkor minek pofázik ilyet??


2016. febr. 21. 14:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor az lenne a kérdés hogy...


"Hogy mondhat ilyet, hogy lehet ilyen paraszt?" Ne nyavajogj! Nincs jobb dolgod?

2016. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo, pofazz vissza szemelyesen a fonokodnek, ne itt nevtelenul, lehet, hogy a fonok problemad megszunne egy joidore. :)
2016. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Minimálbért adok. Kell vagy nem?


Ez kérlek alku.


ennyi.

2016. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!