Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elrontottam, lehet belőle valami?

Elrontottam, lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Volt egy meló, amit össze-vissza hirdettek. Konkrétan olyan érzés, mintha azt sem tudná mit akar a kedves tulaj. Egyik hirdetésben ezt, másikban azt kér, ír, és folyamatosan rotálja a leírást a két hirdetés közt stb. Jelentkeztem az egyikre, de a másik amit tök össze vissza tett fel, jobban érdekelt. Behívtak interjúra, de nem mentem el, mert szokás szerint variált a hirdetéssel és gondoltam leszedte. Azóta voltam pár napot egy másik helyen, de a kedves főnök nem akart bejelenteni, így léptem. Most a hirdetést megint feltették, de gondolom már ha jelentkeznék nem foglalkoznának velem. Olyan furcsa, hogy folyamatosan hirdet, hol itt hol ott stb. Nem tűnik biztatónak.

2016. febr. 22. 14:55
 1/1 anonim válasza:
Vannak olyan cégek, munkáltatók, akiknek kötelező időnként újra és újra meghirdetni az adott munkát. És az, hogy miért hirdet össze - vissza? Lehetséges, hogy külföldi a cég?
2016. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!