Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam a lánnyal, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a lánnyal, most újra találkoztunk, lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Szóval körülbelül 2,5 hónapja (nov. közepe) megismerkedtem egy lánnyal, egy házibuliban, a bulin 90%-ba egymással voltunk, egymással aludtunk, nem egy kurv4 típus, nem is ittunk, józanok maradtunk, együtt aludtunk aznap, megtörtént este a csók is. Másnap reggel is közeledtünk egymáshoz, majd napokig kerestük egymást, míg elmondta hogy van egy idősebb fiú, akivel összejöhetne, és régebben ismerte meg mint engem. Végül elvileg nem lett semmi se belőle, mert a fiúnak időközben lett egy barátnője (dec). Egy kis időre megszakadt a kapcsolat, //januártól// nem kerestük egymást. 1-2 szót beszéltünk, de hát az se mondható soknak. Most //csütörtökön// összefutottunk, akkor csak szia,szia meg 2 szót beszéltünk. Mikor meglátott, mosolygott, de utána mentünk egymás dolgára. Talán még kicsit piszkálódott is... Majd //pénteken// is találkoztunk, és elkísértem az iskolájához. Ugyanolyan jól elbeszélgettünk mint ezelőtt, meséltünk egymásról hogy kivel mi történt. Nevetgettünk is, szerintem ő is örült nekem, mert ő is kérdezgetett sokmindent, és jól éreztük magunkat. Én még érzek iránta valamit. Jó érzés volt látni, és hát elég rossz volt "elszakadni". Na és most jön a lényeg:

- Én szerintem már az elején elrontottam, mert sokat kerestem, és sajnos szerintem nagyon kimutattam hogy megtetszett, még talán bele is szerettem. Így utólag visszanézve, visszakövetve, tényleg nagyon hülye voltam, nagyon sokszor kerestem egy nap, nem kizárt hogy "megunt, elege lett belőlem, esetleg megijedt hogy gyorsan közeledtem hozzá". Hogyan deríthetném ki, hogy lehet-e még valami belőle? Régen játszottunk telefon csörgetősdit, esetleg rácsörgök, és ha visszacsörög talán jelenthet valamit, de ez hülyeség :D Nem tudom mikor találkozunk következőnek, arra is gondoltam, hogy puszi és utána megölelem, és megnézem a reakcióját. Én sokat gondolok rá, nekem még hiányzik, és sajnos sok emberbe őt keresem... Mikor pénteken találkoztunk, elköszönés előtt a szokásos, "egymás szemébe nézünk, de nem csinálunk semmit" is eljátszottuk :D

Most hülyének fogtok nézni, de minden jelet próbálok értelmezni. Beszélgettünk a telefonról, majd feljött a facebook, és mondta hogy nem volt fenn képem sokáig. Valóban nem volt, és most tettem fel egyet nemrég, de ő azt még nem vette észre. Pénteken, megnézte az adatlapomat, gondolom hogy mi történt velem, és észrevette, hogy raktam ki képet is, és még kommentet is írt. Esetleg vehetem ezt is jelnek? Hátha még érdeklem...

Nem tudom, van-e még remény...


2011. febr. 5. 19:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Hú, bocs a hosszért, azt hittem rövidebb lesz.
2011. febr. 5. 19:46
 2/2 anonim válasza:
segáz közeledj felé esetleg valld be neki vagy mittomén :DDám facebook=0 adatbiztonság szal vetesd le magad onnan gyors ütemben :d
2011. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!