Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon mennyit keres...

Magyarországon mennyit keres egy magánpszichológus?

Figyelt kérdés

Egy pszichológus kezelés meddig tart?Mennyit lehet vele keresni?


Köszönöm.



2016. febr. 25. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, hogy mennyit keres egy maganpszichologus, de, ha a megkeresheto jovedelem a fo szempontod, hogy legyel-e vagy sem pszichologus, akkor itt valami nagyon nagy baj van :(
2016. febr. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az. :D Kíváncsiságból kérdeztem.
2016. febr. 25. 03:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Vidéken 5-10 eFt/óra, fővárosban 10-20 között, de ez konkrétan az amit én tudok.

Nyilván megy e fölé és alá is az ár rengeteg dolog függvénye.

2016. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Én pont ezen akadtam ki tavaly.

A lányom asperger-adhd-s. Nagyon-nagyon nehezen találtam egy pszichológust, aki elvállalja. Állami intézményekben kizárólag munkaidőben. Gyerekpszichológus meg nagyon kevés van, és az is mind nagyon elfoglalt.

Onnan indult a dolog, hogy mondjam el, hogy mi a baj a gyerekkel. Ez 10.000 Ft. Utána a gyerekkel beszélget, rajzolgat, további 10.000 ft. Amúgy itt mindegyik ennyit kér, sőt felnőttért még többet is.

1 hónap után volt egy szülői konzultáció, ahol megkérdezte hogy vagyok, mi van a munkahelyemen, teljesen elment az idő ilyen baromságokra, amikor nem is én vagyok a kezelt, és a munkahelyemen semmi probléma. Persze további 10.000 Ft, totál kiakadtam, nagyon fájt nekem ezt kifizetni. A gyerekről nem akart szinte semmit elmondani, csak annyit, hogy komoly gondok vannak, mert ÉN nem dicsérem eleget, nem játszom vele eleget, stb. Utána én megkérdeztem, hogy mégis én ezért fizetek?

Erre azt mondta, hogy még el sem kezdte a terápiát, még ismerkedik csak a gyerekkel. Na, remek, ez már 60.000 ft-omban volt, hogy csak ismerkedtek.

Ha egy gyerek aspergeres, az nem a szülő hibája. Ha még ennyit sem tud, akkor mire föl kér el 10.000 FT-ot? Én meg azért fizessek, hogy elmondja a kliséket, amit minden falusi öregasszony hajtogat, ha az utcán hisztis gyereket lát?!

Na, erre az összes itt kommentelő szerint én vagyok a korlátolt sóher. Hát, lehet. Amúgy az igaz, hogy tele volt a nőnek a naptárja. De nem értem, hogy ki fizet ezért ennyit.

De sokan, ezek szerint, ez egy ilyen modern divat. Ja, párterápia kedvezményesen 16.000 Ft.

2016. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ja, még annyit, hogy 60 perc. De utána szó szerint a mondat közepén kidobott, mert jött a következő kuncsaft. Ezek után elég nehezen tudtam elképzelni, hogy én neki annyira fontos vagyok.
2016. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!