Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküli járandóság...

Gfgfggf kérdése:

Munkanélküli járandóság összege mennyi?

Figyelt kérdés

Az tudom hogy 360 nap kell hozzá ami meg is van, 3 évig dolgoztam egy cégnél 125k bruttót kerestem, ezért mennyit kaphatok

Illetve tényleg megszüntethetik ha ajánlanak munkát és nem fogadom el? Mennyire jellemző hogy ajánlanak, illetve bármilyen munkát ajánlhatnak?



2016. febr. 25. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden 10 munkaviszonyos nap után jár 1 járadékos nap, de maximum 90 napig kaphatod az álláskeresőit.

Az összege az utolsó 4 naptári negyedévben elért bruttó átlagkereseted napi összegének 60%-a, de maximum a minimálbér. Ebből 10% nyugdíjjárulékot és 15% SzJA előleget vonnak.

Nem megszüntethetik, hanem ha nem fogadod el a felajánlott munkát, tényleg megszüntetik.

Változó, hogy mennyire ajánlanak munkát.

Bármilyen munkát ajánlhatnak, közmunkára is küldhetnek.

2016. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mennyire jellemző hogy ajánlanak, illetve bármilyen munkát ajánlhatnak?"

Város, megye, falu, tanya függő.

2016. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!