Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy írjam ezt bele az önéletr...

Hogy írjam ezt bele az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Fél évet jártam egy informatika FSZ képzésre amit félbehagytam mert időközben realizáltam, hogy ez semmiképpen nem nekem való. Az azt követő fél évet nyelvtanulással töltöttem (viszont nem sikerült megszereznem a nyelvvizsgát akkor, azóta már van), valamint néha eljártam feketén dolgozni. Következő évben pedig elkezdtem egy alapképzést ahol utolsó "tanulós" félévemet töltöm.


Ha kihagynám belőle, lenne 1 egy éves lyuk benne.


2016. febr. 28. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az egyéb tanulmányok kategóriába simán beleírnám.
2016. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az azt követő fél évet?
2016. febr. 28. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kell minden percedről elszámolni, ha nagyon érdekli a munkáltatót, majd megkérdezi. Semmi extra nincs abban, hogy volt egy 1 éves lyuk az életedben, fejlesztetted magad, nyelvet tanulntál, élted a világod, ennyi. Nem tartozol róla igazából elszámolással.
2016. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem közel 3 éve lyuk van a CV-ben és a kutyát nem érdekli.
2016. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
A jó CV olyan, mint amikor szóbeli vizsgázol. Arra kíváncsiak, hogy mit tudsz, nem pedig arra, hogy mit nem. Tehát ha egy olyan állást pályázol meg amihez meg van a megfelelő végzettséged és esetleg gyakorlatod, akkor arra építsd a CV-t. Ha mondjuk autószerelőnek jelentkezel, de van ruházati eladó szakmád, akkor azzal nem kell "villogni" a CV-ben, mert nem fog érdekelni senkit sem.
2016. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!