Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a jövedelmed? Mi a...

Mennyi a jövedelmed? Mi a szakmád/ milyen munkát végzel?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

bruttó 380 ezer + caf

junior könyvvizsgáló

2016. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Jegybank elnöke, 5 misi havonta.
2016. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Bruttó 300 ezer ft (néha kicsit több, néha kevesebb) plusz havi 30 ezer cafeteria. Pénzügy-számvitel szakon végeztem főiskolán. Banknál vagyok vidéken főpénztáros.
2016. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

munkanélküli vagyok


érettségi után környezetvédelmi és vízgazdálkodási technikust végeztem - nem tudtam benne elhelyezkedni


majd dolgoztam itt ott, a pénzből munka mellett elvégeztem egy 1 éves gyógymasszőri képzést... szintén nem tudtam vele elhelyezkedni. Pontosabban, mehetnék vállalkozókét rengeteg helyre, de főállás mellett senki nem akart velem szerződést kötni. ha nincs főállásom, se vendégköröm, így a havi járulékokat és költségeimet nem tudom finanszírozni.


most munkanélküli vagyok és várom a csodát.

2016. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvos korhazban netto 165 , ügyelettel ha van netto 190 , magánrendelés kb brutto 150 havi 100 netto . Hálapénz kb 50 e
2016. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
változó, alapból bruttó 230, de szoktam túlórázni is, olyankor attól függően változik, hogy mennyit megyek, átlagban 300 körül, CNC-s vagyok, okj + érettségi
2016. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 160e+30e kafetéria+bónuszok.


MEO-s vagyok multinál.

2016. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mentek a zöld kezek. Beigazolódott a sejtésem, mindenki jobban keres nálam. Érdekes, mivel rengeteget hallani, hogy minimálbérért robotolnak emberek és alapvetően az az elterjedt hit, hogy a társadalom java ebbe a körbe tartozik. Mégis amikor érdeklődök a környezetemben, jellemzően 200-300ezer forint körüli fizetésekről hallok beszámolókat. A minimálbéresz szintnél sokkal jobban keresek, az említett összegeknek azonban a közelébe sem ér a fizetésem (legfeljebb akkor ha a munkahelyemen töltöm minden időmet). Ideje váltani/tanulni valamit. Köszi mindenkinek!
2016. márc. 2. 21:19
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nettó 300 ezer, junior szoftverfejlesztő.
2016. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

" Beigazolódott a sejtésem, mindenki jobban keres nálam. Érdekes, mivel rengeteget hallani, hogy minimálbérért robotolnak emberek és alapvetően az az elterjedt hit, hogy a társadalom java ebbe a körbe tartozik. Mégis amikor érdeklődök a környezetemben, jellemzően 200-300ezer forint körüli fizetésekről hallok beszámolókat."


Két dolog torzítja a statisztikád. Az egyik, hogy bár sok a csóró, ezért van tehetősebb réteg is. Ne a televíziót nézve próbáld megítélni, hogy mennyit keresünk átlagosan. A másik, hogy akit megkérdezel, nem feltétlenül mond igazat. Általában többet mondanak, az okosabbak kevesebbet (személyes tapasztalat, nem általánosítható).

2016. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!