Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy hiába...

Miért van az, hogy hiába keresek alkalmazottat, nem jelentkezik megbízható munkaerő?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb környéken van a munkahely, de elég jó fizetést ajánlok cserébe és normális, rugalmas főnök vagyok. Hogy tudnék találni normális munkaerőt? Bolti eladót keresek egyébként, de alig jelentkeznek... :/
2016. márc. 3. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Tessék, pl keresd meg őt, eléggé megfelelőnek tűnik:

www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerdesek__7625410-hogyan-boldoguljak

2016. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy úgy gondolod jó fizetést ajánlasz, közben meg nem is.

Gyanítom ez a legfőbb gond.

2016. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

"A rugalmasságot úgy értem, hogy együttműködő vagyok, elég toleráns és nem leereszkedően kezelek senkit"


De ez miben nyilvánul meg??? Munkahelynél a rugalmasság az, ha hamarabb elmehetek, vagy napközben kiugrok ügyet intézni, esetleg aznap szólok, hogy nem vagyok jól, nem mennék be. Ez egy egy-két személyes üzletnél nem járható út, de akkor miben vagy rugalmas?


"térfigyelő kamerák vannak... kétszer is meggondolják, hogy bűncselekményt kövessenek el"


Dehogy gondolják! Nem tudnak ezek gondolkodni! Ezek ösztönlények. 10 forintért embert ölnek.

Ha gondolkodnának, nem szülnének 10 kölyköt egy szoba-konyhába...

Na meg hiába van kamera, felhúz egy kapucnit, sose ismerik fel!


Írd le konkrétan, mennyi az annyi. Mekkora bért ajánlasz?

Lehet, hogy minimálbérnél jobb, de ha minden nap 12-14 órázni kell, vagy sosincs egy szabad hétvége, azért a jó fizetés sem kárpótol. Hiszen nincs idő, amikor elköltse az ember. Hiába keresnék jól, ha nem tudnék elmenni bevásárolni soha, vagy sosem láthatnám a gyerekeimet, mert reggel 6-tól este 20-ig dolgozom. Szóval, mennyi?

2016. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

1 ismerősöm újságosként dolgozott aluljáróban. Huzatos hely volt, napi 12-14 órát dolgozott, hétvégén is, hajnalra ment, végig állni kellett, meg nem állt, wc-re nem tudott elmenni, mert nem is volt hova, meg addig hova tegye az újságokat...3 hónapig bírta, alig várta, hogy találjon jobb helyet.

Hát ennyike az aluljárós bolt.

2016. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
WC nélkül 12 órát nem lehet kibírni. Már értem miért van olyan bűz az aluljárókban, mert ezek szerint nem csak a csövik de még a boltosok is oda ürítenek? :)
2016. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!