Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondjak le egy állásinter...

Hogy mondjak le egy állásinterjút?

Figyelt kérdés

Hívott ma egy cég, a telefon alapján jónak tűnt, nem akartam egyből nemet mondani, így jövőhétre megbeszéltünk egy személyes interjút. Közben küldtek egy tájékoztató emailt. Aztán rájöttem, hogy mégsem tetszik a dolog, nagyon húzós lenne a munkaidő, nem olyan, amilyet én keresek. Amúgy van munkahelyem, csak váltani akarok, szóval nem olyan sürgős, úgyhogy inkább nem mennék el erre az interjúra, nem pocsékolom az időmet. De mit írjak az emailben?

Tudom szinte lényegtelen, mert van 100 másik jelentkező minimum, de azért mégis írni akarok, hogy ne várjanak rám.


2016. márc. 12. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt X.Y.! Tájékoztatom, hogy mégsem tudok elmenni a márc. 18-i állásinterjúra. Üdvözlettel: A. B.
2016. márc. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg az igazat.


Tisztelt xy!


Köszönöm az információs anyagot, viszont számomra nem megfelelő ez a pozíció az adott feltételekkel, ebből kifolyólag a megbeszélt interjút is szeretném lemondani.

A továbbiakban sok sikert kívánok Önöknek.


Üdvözlettel:

Gipsz Jakab

2016. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló levelét én sem írhattam volna szebben.
2016. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, el is küldtem:)
2016. márc. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!