Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak állást ha...

Hogyan találjak állást ha minden ellenére soha nem rám esik a választás?

Figyelt kérdés

Szakmai tapasztalatom is van, normálisan is nézek ki, nyelvvizsgám, diploma egyeb képesiteseim is vannak, mindenhova annyit irok amennyit kell, pl diplomat nem igenylo helyekre csak szakkepzettseget irok, a munkaugyi 100 % ban fizeti a bérem 3 honapig, utana 60-70 %-ban még fél évig, a pályázati feltételeknek mindig megfelelek, azonnal tudok kezdeni, bejárással sincs gondom sehova, egy normalis, àtlagos ember vagyok, mégis engem szórnak ki mindig mindenhonnan, mindig másra esik a választás.


Nagyobb kaliberű munkákra is képes lennék, pl egy osztàlyt pl gazdasàgi, is eltudnék vezetni, szoval egy sima szàmlàzás, adatrögzítés asszisztencia, egyéb "csicskamunkák" meg se kottyannànak.

Nagyon el vagyok már keseredve itt az "éhhalál"küszöbén.

Help


2016. márc. 15. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

"a munkaugyi 100 % ban fizeti a bérem 3 honapig, utana 60-70 %-ban még fél évig"


Hogyhogy?

2016. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tartos regisztralt munkanelkulinek minosulok vagy valami ilyesmi miatt
2016. márc. 15. 14:26
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Szó nincs itt a béred 100%-áról, csak a szociális hozzájárulási adóból kapnának kedvezményt.
2016. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor a munkaugyi félretájékoztat.

Attól függően nem ez a kérdés, de ők is megérnének egy fámát, hogy ki se közvetítenek sehova, soha, pedig úgy tudom, többek között ez lenne a dolguk meg ugy alapvetően ezért vannak kitalálva.

2016. márc. 15. 14:40
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A munkaügyi központ nem szokott senkit kiközvetíteni felsőfokú gazdasági végzettséggel pályakezdőként. De ha lenne egy normális szakmád pl szakács, akkor kiközvetítene.
2016. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vok pályakezdő.

És nem egy normális szakmám van a dipl. mellé...

Pl elado vagy valutapenztaros. Ilyen munkákra is jelentkezem. Kiszórnak.


Maga a munkaügyis mondta, hogy találjak én állást és csak azután ad közvetítőlapot..


De a munkaügyis állásokra is jelentkezem.


Mit tegyek már?

2016. márc. 15. 15:12
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
hagyd el az országot
2016. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Külföldön se tudnál elhelyezkedni a szakmádba. Tanulj ki szakácsnak, aztán a munkaügyi központ kiközvetít vagy mehetsz akár külföldre is. Ha nem, legalább megtanulsz rendesen főzni.
2016. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha a munkaügyi ad közvetítőlapot, akkor az közmunka lesz, ott még normális munkát nekem sem ajánlottak.
2016. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
3: nagyon sok pályázat van bértámogatásra, a szocho kedvezmény ettől független.
2016. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!