Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikusként milyen...

Informatikusként milyen fizetés a reális konkrétan az én munkakörömben (lent részletek)?

Figyelt kérdés

Jelenleg is dolgozom (rendszermérnökként), méghozzá az alábbi tevékenységet látom el (csapatban) a cégnél.


-virtuális rendszerek üzemeltetése (vmware, hyperv), mentése (veeam)

-windows serverek üzemeltetése (ad, dns, dhcp, radius, sql, sharepoint, exchange stb....)

-tűzfalak, routerek, switchek üzemeltetése (watchguard, mikrotik, juniper, cisco, egyéb kisebb márkák)

-hálózatüzemeltetés

-kliens infrastruktúra üzemeletetése (win, linux, mac)

-telefonok supportja (android, iphone, black berry..)

sorolhatnám még a nyomtatókat, ip telefonokat, de szerintem ennyiből nagyjából látszik.


Emellett néha befutnak projektek (pl új igények, új telephely, fejlesztés..), akkor akad hálózat migrálás, bővítés, kialakítás. Szerverpark migrálása, kliens gépek migrálása, stb..


Tehát ezalatt azt értem, hogy nem csak üzemeltetni tudom ezeket a rendszereket ( pl új user felvétele) hanem komolyabb hibákat elhárítani, új rendszereket tervezni, telepíteni, konfigurálni.


Szerintem ahol most vagyok nem keresek rosszul, bár elég sűrűn keresnek meg más cégek/fejvadászok jobb ajánlatokkal. De mégis kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek mennyit keres aki ilyen területen dolgozik.


2016. márc. 19. 20:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 85%-ban ugyanazt csinálom mint amit leírtál. Magyar nagyvállalat, havi 500ezer bruttó, plusz évi 500ezer cafeteria, és nálunk is van ügyeleti díj plusz túlórapénz. Havi 350-390 nettót kapok. 4 éve vagyok a cégnél, 400 bruttóval kezdtem.
2017. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Idén elég jól megemelték a fizum, már közelít a 400 nettóhoz , minimális ügyelettel vagy kevés túlórával. Szerintem ez már elég magas. + cégautó is van saját használatra.
2017. máj. 19. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!