Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NAV és hasonló helyeken...

NAV és hasonló helyeken mennyi lenne a fizetésem?

Figyelt kérdés

Leginkább ami érdekelne az a NAV, rendőrség iroda, nyugdíjfolyósító és egyéb közigazgatási szervek, önkormányzatok.


Igazgatásszervező diplomám van és angol középfokú nyelvvizsgám.


És igen, tudom, hogy bértábla van, de kb. egy ismerősöm se annyit keres közalkalmazottként vagy köztisztviselőként, mint amennyit a bértábla ír elő.

(Pl barátnőm közalkalmazott, bértábla alapján kb 80 lenne a fizuja, de 110 körül kap, mert kap munkahelyei kiegészítést)


Szóval érdekelne, hogy szerintetek Budapesten ezeknél és ezekhez hasonló szerveknél mennyit kapnék kb kézhez?

4 éve dolgozok már, de magáncégnél. Ezt sem tudom, hogy beleszámít e a bérszámolásba, mert egyesek szerint igen, mások szerint csak a közszolgálati jogviszony.


2016. márc. 24. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl. a NAV-nál először az a kérdés,hogy olyan munkát hirdetnek meg, amihez középfokú vagy amihez felsőfokú végzettség kell. Utána ha van nyelvvizsgád, akkor kapsz rá pótlékot. Diplomával és nyelvvizsgával kb. nettó 118-at adtak volna kb. 2 éve mikor jelentkeztem.
2016. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!