Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy biztonsagi/v...

Bónert Szabolcs kérdése:

Mennyit keres egy biztonsagi/vagyonor magyarorszagon ma azaz 2016 ban?

Figyelt kérdés
Szeretnek komoly valaszokat kapni a feltett kerdesre. Csak az irjon aki konkret adatokkal tud szolgalni, talalgatasokra hulyesegekre nem vagyok kivancsi. Illetve az is erdekelnek , hogy a tanfolyamok milyen arban mozognak. Valaszokat elore is koszonom.

2016. ápr. 2. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hol dolgozol. Tehát melyik megyében, melyik városban és milyen cégnél.

Én állami cégnél dolgozom, a biztonsági őrök a minimálbért keresik. Tehát tisztán olyan 80.000 Ft-ot, plusz Cafetéria, év végén prémium.

2016. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

400 forintos órabér zsebbe, bejelentés nélkül. Szabadság nincs, betegállomány nincs. Kafetéria? ugyan már...

(nem én vagyok, de teljesen konkrét adat, ma, Budapesten)

2016. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Az előző válasz a reális. Így van. És olyan 90 körül. De én szeretem mert nem rosszabb egy gyártól. Nincs robotolás.
2016. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kisebb áruház, egyszerűsített foglalkoztatás (tehát nincs betegség, szabi),óránként nettó 490 ft. egy nap 12 óra, mivel úgy van nyitva az áruház. azt már te döntöd el, hogy havi 8 vagy 18 napot dolgozol, viszonylag rugalmasak.
2016. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 4 évig csináltam fél éve hagytam abba szóval van elég és friss tapasztalatom.

Itt csak órabér létezik, de az órabér is nagyon hely és cégfüggő, lehet hogy 420 Ft/óráért egész nap álni kell meg járőrőznie beosztott szünetkkel de lehet hogy 600Ft/óráért egy telephely bódéjában nézed a filmeket a laptopdon.De a 600 Ft már nagyon jónak számít átlagosan 420-450-500 forintos órabéreket fizetnek.

Az órabéren kívül semmi mást nem fognak adni még pótlékokat sem ha éjszaka ha ünnep ha hétvége egy fix megbeszélt órabér van, de rosszabb esetekben még a cég által adott munkaruhát is kifizettetik (havonta levonnak egy bizonyos összeget a fizudból)

A bejelentés is érdekes...

Úgy működik az egész hogy van egy referenciákkal rendelkező biztonsági cég aki megszerzi a munkát utána az leadja az allválakozónak az allválakozó vagy 4 vagy 8 órára fog bejelenteni de sose annyira amennyit keresel és dolgzol.És azon se kell csodálkozni ha az alválakozó 3-4 havonta váltogatja a nevét, ez neki adóugyileg is megéri és te is állandóan próbaidó alatt leszel.

2016. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jha és olyanokat is felejts el hogy fizetett szabadség meg betegszabadság, azt fizetik ki amit bent ledolgoztál!
2016. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ultraboy ***** válasza:
Én Pesten dolgozok egy hivatalban, és kiemelt kategóriás. 24-48-as munkarend, nettó 650es órabér. Ha 240 órám van akkor 156.000 nettó, ha 264 órám van akkor 171.000 nettó a fizum. Emelett ha elmegyek rendezvényekre akkor van hogy 200at is megkeresek. Ha jó helyet fog ki az ember jól lehet keresni.
2016. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azért az sem semmi, hogy 240 órát kell ezért dolgozni. az szerintem túl sok. én 160-180 közt dolgozom, és hasonlóan keresek, persze, ez más munkaterület.

család mellett, vagy ha fiatal vagy, nem hiszem hogy kifizetődő. általában nyugdíj mellett csinálják, vagy aki le van százalékolva. nagyon unalmas. inkább tanulj, van jobb lehetőség is.

2016. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ultraboy ***** válasza:
Mondjuk az tény igen hogy éjjel nappal kell ahhoz dolgoznom hogy legyen egy elfogadható fizum. Gondolom te, utolsó válaszoló, hétfőtől-péntekig dolgozol napi 8 orában, szabad hétvéggel, ünnepnapokkal.
2016. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia. Tanfolyam minennel együtt kb. 80.000 Ft ( és elég könnyű) A bérek amiket saját tapasztalatból tudok: barkács áruház (párom ott területi vez. ) 570-700 között + utazási hozzájárulás, vidékieknek szállás ha kell. 5 csillagos szálloda 550 Ft/óra +3x kaja. Irodaház (ahol én vagyok) 450 Ft/óra ( csak éjszaka) semmit nem kell csinálni,de állandóan csesztetnek.
2016. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!