Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fejvadász cég haszna...

Mennyi a fejvadász cég haszna ha talál egy sikeres jelentkezőt egy pozícióra?

Figyelt kérdés
Tehát ha engem mondjuk elhelyeznek egy IT fejlesztő pozícióba hai 500.000 forintos bérrel, akkor nekik mennyi a hasznuk?

2016. ápr. 5. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Havi 180-200 bruttós irodai adminisztratív munkára hallottam ilyen adatot, 100e forintot. De ott könnyebb dolguk volt, mint nálad, így valószínűleg jóval több pénz mozog ilyen téren IT iparban.
2016. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az 500.000 Forint nekem is a bruttó bérem, elfelejtettem hozzátenni :)
2016. ápr. 5. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megállapodástól függően x hónap alapbér szokott lenni. Kb 1-6 hónap között, időarányosan, ha tényleg ott maradsz. Ez nyilván nem a hasznuk, ebből levonják a felmerült költségeket, adóznak, stb.
2016. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írja: havi 1-6 havi bruttó béred.

Le kell vonni belőle az adót, járulékot, iroda rezsijét,hirdetési költségeket, útiköltséget meg egy csomó mindent. Plusz 6 hónapos garanciával dolgoznak, azaz, ha nem válik be a felvett ember, vagy elmegy 6 hó előtt, akkor ingyen kell keresniük másikat.

2016. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!