Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy sminkcuccokat...

Milyen egy sminkcuccokat forgalmazo boltban eladonak lenni? Egy kisebb, minosegi termekeket arusito uzletrol lenne szo, tehat nem dm, douglas stb.

Figyelt kérdés
Eddig boltban dolgoztam egy evet, annal ugy gondolom, hogy nyugisabb, mert ugye joval kevesebb vasarlo van, kevesebb aru jon, nem kell csipogozni meg vallfazni...:D de kivancsi vagyok, hogy van-e valami negativum... Pl nem unalmas nagyon? Mivel telik a munkaido?
2016. ápr. 7. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsanat, eddig ruhaboltban dolgoztam, igy pontos a megfogalmazas :)
2016. ápr. 7. 20:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs más, akkor telefon, facebook, beszélgetés a munkatársakkal. Esetleg beviheted olvasni "A fizika kultúrtörténeté"-t. Azért ennél van rosszabb hely.
2016. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!