Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki akarnak rúgni, mert "sok...

Ki akarnak rúgni, mert "sok pasi jár be hozzám munkaidőbe". Ez normális?

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozom lassan fél éve pultos/felszolgálóként. Nem egy Starbucks, ahol állandó a rohanás, nekem teljesen kényelmes, szeretek ott dolgozni. A főnököm tegnap elémállt, hogy "úgy látja, sok a gond velem, és ez így nem mehet tovább" A gondjai pedig azok, hogy állítása szerint én a munkahelyemen élem a magán és szexuális (!!) életemet, mert állandóan pasik járkálnak be hozzám. Ebben van igazság, néha bejön pár barátom egy 15-20 percre beszélgetni, inni egy kávét. A legutóbb bejött egy srác akivel előtte pár napja, hát volt "valami", akkor a főnököm is bent volt, és valószínűleg végig hallotta a beszélgetésünket, mert ezt hozta fel.

Ettől függetlenül én rendesen végzem a munkámat, egy mp-re nem váratok meg egy vendéget se, egyáltalán nem tart fel az, hogy ott ül egy ismerősöm a pultnál, és hozzámszól, ha mondjuk nincs dolgom. Ennek ellenére megkaptam, hogy változtassak, mert "bajok lesznek"

Ez normális?

18L


2016. ápr. 9. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Munkahely, dolgozol.

Érthető, hogy szerinted nem probléma, de érthető a főnököd álláspontja is.

Az ismerőseid, vagy te, tartsátok tiszteletben, hogy te ott munkát végzel. Elég hülyén venné ki magát, ha az irodába bevinném a párom.

2016. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na jó, csak ez nem egy iroda, hanem egy olyan hely ahová szabadon járkálhatnak ki-be az emberek.
2016. ápr. 9. 11:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, viszont ülhetnél te akár egy irodában egy gép előtt, attól még az nem jelenti azt,hogy facebookozhatsz, vagy épp gyk:)


Hasonló dolog ez is. Lehet te úgy látod ez nem hátráltatja, lassítja a munkavégzést, a főnök máshogy látja

2016. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, szabadon járkálhatnak be - kávézni, nem veled csacsorászni. Te ott dolgozol. Olyan meg a "főnök szemében" soha nincs, hogy 15-20 percig ne lenne mit csinálni. Mindig van valamit csinálni, akkor is ha épp nincs vendég aki rendel. Tartsd észben, hogy ő ezért neked FIZET. Nem azért, hogy a barátaiddal dumálj, hanem azért, hogy dolgozz.


Örülj neki, hogyha van némi szabadidő és nem 100% a hajtás, de ne feszítsd túl a húrt!

2016. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Elég hülyén jönne ki az is, ha egy b őr egy multiba, hiperbe, napi 8-12 órába heherészne, meg hetyegne egy szatyorra való csajjal akik ott csüngenének a p.csén .
2016. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
48%
Jogos !
2016. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Elég puhány a főnököd én már rég kirúgtalak volna, tudod ki hetyerésszen fizetett munkaidőben!
2016. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Valoban nagy hajtas lehet ha van időd 15-20 percet trècselni. Nagy màkod van a főnököddel hogy eddig mèg nem rùgott ki. Munkahelyen dolgozni kell. Magànèletet èlj munka utàn.
2016. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg ha nincs vendég illetve egész nap alig van, akkor

1. örüljön neki, hogy jönnek be hozzád és fizetnek egy kávét, ergó jön bevétel.

2. ha meg fizető vendég, akkor ugyan már ne kössön bele, hogy beszélgetsz vele, ha épp nincs más dolgod amúgy sem.


Ha a főnök nem lenne ott, ebből nem lenne probléma, sok helyen van ez így. Megjegyzem én sem hiszem, hoyg ügyet csinálnék a főnök helyében ha egyébként a vendég az első, és első az h kiszolgálod és utána beszélgetsz a barátokkal.

Mindegy, mert ezek szerint őt zavarja, igazából szólhat érte, bár szerintem akkor is hülyeség ezen parádézni.

2016. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Vagy csak irigy a srácokra és érdekled nőként. Az általad leírt szóhasználatából nekem ez jön le.
2016. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!