Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kivel menjek ki külföldre?

Kivel menjek ki külföldre?

Figyelt kérdés

Nem él kint semmilyen rokonom,ismerősöm sem itthon meg nem igazán lehet megélni. Az interneten hol lehetne keresni olyan embereket akik szint úgy ki szeretnének menni mint én? Én nem találtam oldalak még facebookon sem .

Légyszi normális válaszokat.



2016. ápr. 22. 09:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az utat jobb egyedül megjárnod... vagy keresel egy párt és fél év vagy 1 év után vele együtt :)
2016. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Vmi oldalt tudsz esetleg?
2016. ápr. 22. 09:10
 3/25 anonim ***** válasza:
Beszélsz valamilyen nyelven?
2016. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ausztriába ott a metajob, vagy ländlejob, németországban gigajob... ezeken tudsz munkahelyeket szemezgetni, de ha felhivnak tegyük fel, hogy jövőhéten szerdán várnak 9:00 -ra akkor kitudsz menni ? De googleba csomó oldalt találsz ahol tudsz keresgetni, mi a szakmád ? az alap hogy beszéled a nyelvet ahova mész ...

Érdemes 1-2 hétre egy olcsó szálodát keresni és onnan megpróbálni munkát találni személyesen végig járni a cégeket...érdemes nagy városokba menni, pl mücnhen, vagy salzburg stb.. ezek nicnsennek is messze.

Nem jó másokkkal közösködni mert akkor lakalmazkodnod kell, nem biztos jófej embert találsz magad mellé stb...

Amit befektetésbe kell pénz az az ut költség hogy kimész, száloda 1-2-3 hétre, plusz ha nem jön össze ne halj éhen.

Kint elkezdeni az életet már más tészta, de nem lehetetlen nulláról elkezdeni, pár hónapig lehet szálodába lakni, ausztriába már napi 18 euroréet is találsz apumék annyiért voltak anno, azota se változott ez az ár, pár hónap után pedig tudsz majd bérelni egy kis szobát ..

2016. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem munkát keresek hanem oldalakat ,akik ki szeretnének menni de nincs kivel.

Embereket,csoportot vagy vmi ilyesmit akikkel ki tudnák menni. Én ilyet sehol se találtam ezért kértem segítséget.

2016. ápr. 24. 12:48
 6/25 anonim válasza:
Mi 11 hónap múlva megyünk ki mi is, gyere velünk. :D
2016. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sajna nem ismerlek
2016. ápr. 25. 13:07
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha csak nyaralni akarsz kimenni akkor vonattal vagy tele kocsival, de itt csak agyilag zokni emberek válaszoltak eddig komolyan mondom, tisztelt kérdező te is oda irod sajna nem ismerlek az előző hozzá szólónak, miért szerinted itt foksz embert találni akivel külfödlre mész, én meg megkapom, hogy nem dolgozni akarsz kimenni , pedig a kérdés úgy hangzott... még választ se lehet adni.... inkább maradj itthon
2016. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Előző te félre értetted!

Én dolgozni akarok kimenni nem nyaralni !

2016. ápr. 25. 19:26
 10/25 anonim válasza:
A viccet félretéve nem tanácsolom, hogy ezzel a problémamegoldó-képességgel kimenj. Ne sértődj meg, de aki ennyit nem tud megoldani, az általában a 2 hónapon belül hazakullogók között szoktak lenni. Vagy ha kimész, tényleg nagyon gondold át hogy mit és hogyan, mindent nagyon alaposan vajazz le előtte, mert ennek így ebben a formában semmi realitása sincs.
2016. ápr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!