Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg tudná mondan valaki hogy...

Meg tudná mondan valaki hogy a banki penztaros+junior értékesítő pontosan milyen pozíciót takar?

Figyelt kérdés
Mennyire mennek rá az értékesítés re? Nagyon stresszes munka?

2016. ápr. 27. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Dolgozott valaki ebben a munkakörben? Mire lehet számítani? Fizetés, túlóra, eljárások, stb..
2016. ápr. 27. 19:27
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvarasok
2016. ápr. 27. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Pénztárazol és el kell adnod a termékeket az ügyfeleknek. A junior jelző azért van bent, hogy kevesebbet kelljen fizetni. Nem álommeló. Nagy az értékesítési elvárás, közben a pénzre is figyelned kell, ne fizess ki olyannak, aki nem jogosult rá, ne fizess be rossz számlára, a közleményekben egy karaktert se üss el és még hosszú a sor.

Én pénztáros vagyok egy nagy banknál. Csinálom, mert jó a fizetés (jól tudtam az állásinterjún tárgyalni, így jó fizetést kapok), a főnök is rendes, így az értékesítési nyomás egy jelentős része lekerül a vállamról. Egy ideig még ki kell húznom, de hosszútávon nem csinálnám vagy ha más főnököm lenne, akkor gyorsan felmondanék. Ideig-óráig elmegy ez a munka, de nem álommeló. Annak idején három munka közül választhattam. Már bánom, hogy ezt választottam, de ez fizetett a legjobban, és most a pénz nagyon kell.

Melyik bankhoz mennél?

2016. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó érkezett válasz! Köszönöm :)
2016. ápr. 27. 22:33
 5/9 A kérdező kommentje:
A BB oldalan nézelődtem. Nekem az értékesítés része nem annyira csábító.
2016. ápr. 27. 22:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Részmunkaidős pozik voltak fent, azokat néztem. Gondolom így a fizetés se túl sok. Van túlóra?
2016. ápr. 27. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig értékesíteni kell. Tervszámok vannak, napi, heti, havi visszamérések, értékelések. Én is ezt a részét nem szeretem egyébként. Az ügyfelek egy jó nagy része amúgyis indulattal tele jön be a bankba, nem bízik az ott dolgozókban, és akkor még ezer meg egy terméket nyomjon le az ember a torkán...
2016. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A valóságban milyen tapasztalatot kérnek? Úgy értem ki az, aki nyerő lehet? Értékesítési tapasztalatom nincs pl
2016. ápr. 27. 22:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Na pont ezért nem mernek így jelentkezni, ha ennyire fontos az értékesítés.
2016. ápr. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!