Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 6 millioval mit kezdjek?

6 millioval mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Jo rendben, persze el tudnam verni barmikor fel nap alatt. De szeretnem valamibe befektetni, hogy gyarapodjon. Nem szeretnek sokat kockaztatni, inkabb biztosra mennek. Van valami otletetek?
2010. ápr. 7. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szia!


Egy független pénzügyi tanácsadó cégnél dolgozok!Ha írsz e mailt, szívesen leülök veled elbeszélgetni a lehetőségeidről!

2010. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
OVB-tanácsadókkal vigyázz. Nekem egyikük 2x is olyat ajánlott,már tolta a szerződést az orrom alá, amin kivételkor kevesebb pénzem lett volna, mint amennyit betettem :D Tedd egy axa számlára. Kamatozik, nincs lekötve. Vagy tőzsde(ez mondjuk kockázatos), havi lekötések, ezeket ajánlanám.
2010. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Én vennék egy nyaralót, és kiadnám.
2010. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom milyen helyen laksz, milyenek a körülményeid, de gondolom, ha ennyi pénzből nem házat szeretnél, saját házban laksz.

Ha így van azt javaslom, hogy a házadat szereld fel megújuló energiaforrással, mert a gáz ára egyre emelkedni fog, mivel a készletek fogynak. Ha nem is fogynak el hamarosan, de mindenképpen csökkeni fog a kitermelhető mennyiség. És ez hamarosan lesz. Valamint szerezz annyi földterületet, ami az önellátáshoz szükséges.


Ha nem akarsz ilyesmit, akkor is környezetvédelemre fordítsd, mert hiába duplázod meg mondjuk 10 vagy 20 év alatt, ha 20 vagy 50 év múlva mondjuk nem lesz elég tiszta ivóvíz, vagy jó minőségű föld, amivel a lakosok elláthatják magukat az országban.


Lehet, hogy hülyeségnek tűnik sokaknak. Én környezetvédelmet tanulok, és tudom, hogy a jelenlegi világ belátható időn belül össze fog omlani.

Ha nem a globális felmelegedés, ivóvízhiány miatt, akkor vagy a túlnépesedés, vagy a környezet olyan arányú szennyezése miatt ami már lehetetlenné teszi itt az életünket. Vagy azért mert elfogy az olaj.

És még ezenkívül számtalan negatív tendencia van ami ezt mutatja.


Reméljük azért nem a méhek fognak kipusztulni, bár már ők is fogyóban vannak.

2010. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
21%
Add nekem
2010. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

bank

vagy ha bevállalod részvények (Kína tuti jó üzlet (legjobban fejlődő ország, biztos nem fog bebukni)

2010. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

19.44

Szerintem ne azt tedd. Ha már olyan súlyos lesz a helyzet, akkor előbb úgyis a brutalitás fog elszabadulni aminek a gazdagok lesznek az áldozatai. S tök mindegy milyen hiper szuper házad van.

Vegyél aranyat :) Vagy zárjál palackokba friss levegőt.

2010. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha a hat millán kívül a mindennapokban van annyi pénzed hogy tudsz összerakni nyaralási költőpénzt, akkor vegyél egy részéből üdülési jogot.Legalább az éves pihenésed tuti biztosítva lesz.
2010. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hu még szerencse hogy nem az OVB nél dolgozok:)
2010. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat mindenkinek! Sajnos meg nem sajat hazban lakom, tehat nem tudom felszerelni megujulo energiaforrassal. De ha sajat kerom lesz, fel fogom, az biztos!

Arra mar en is gondoltam, h nyaralot veszek, plusz meg felveszek hitelt, mert 6 milliobol ugye nem jon ki.

Melyik europai orszag az, ahol erdemes valamit venni, folyamatosan ki lehet adni, es evek mulva is felkapott udulohely lesz?

Lehet h hulyesegeket kerdezek, bocsi erte, de nincs ebben tapasztalatom, hatha ti tobbet tudtok nalam....

2010. ápr. 8. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!