Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségivel hol tudnék...

Egy érettségivel hol tudnék nyáron dolgozni?

Figyelt kérdés

Elvégeztem egy pénzügyi-számviteli ügyintézői okj-t de csak októberben vizsgázom és kapom meg a képesítést viszont nekem már nyáron dolgoznom kéne...


Gyorséttermeken kívül szerintetek hol probálkozzak?

Kereskedelemből is érettségiztem, habár kasszás illetve árufeltöltői állás sem vonz annyira...


Nem akarok válogatósnak tünni, nyilván elmegyek én árut feltölteni ha más tényleg nincs de nagyon szívesen fogadom ha tudtok mondani más opciókat.



2016. máj. 12. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
és miből van tapasztalatod? amúgy pénzügyi okj zsír
2016. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Bakker, légy kreatív. A papír kit érdekel, ha van szakképzettséged? Nézegess ahhoz kapcsolódó állásokat is, hátha!
2016. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Menj le a Balatonra pincérkedni!
2016. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Vagy valami sütödébe, tök mindegy! Most hiány van. Légy normális, ez a lényeg, és csináld jól azt amit csinálsz!
2016. jún. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!