Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlagosan élünk. Viszont...

Átlagosan élünk. Viszont nyaralásra. Házbővítésre. Felújításra mar futja. (párom 42, én 35, egy 3 es 9 eves gyerekkel) ti ezek miatt kimennetek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
-viszont a gyerekeket el kell "szakítani" a csaladtol.megszokott kornyezettol...er Ennyit?
2016. máj. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Futja, vagy nem futja, ha futja, akkor semmiképp, ha nem, akkor talán elgondolkodnék rajta, bár én lokálpatrióta vagyok és azt tapasztalom az éleben egyszer fenn, egyszer lenn, anyagilag is, szóval ezért sem mennék el. Ami miatt egyedül elmennék, elgondolkodnék az az oktatás és az egészségügy színvonala, és ezáltal a gyerekek jövője. A gyerekemért mindent. Bár neki meg pont szüksége van a tágabb családra is.
2016. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem futja inkább nem? Így értelmetlen. Akinek gyereke van és felújításra meg nyaralásra is futja az ne menjen sehova.
2016. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Mi is hasonlóan vagyunk, már ha jól értem a kérdést.

A férjemmel kettőnk jövedelme 500.000 Ft körül van.

Bár nyaralni szoktunk menni belföldre, de a házat felújítani, új kocsira már nem nagyon futja.

Eszembe sincs emiatt külföldre menni, nem tudom miért gondoljátok mind, hogy kint kolbászból van a kerítés.

Egyedülállónak lehet, de ahol gyerek van, az kint is nagyon drága.

A legtöbb helyen állami ovi nincs, suli után a napközi sem ingyenes. Nálunk még ezek a gyerekellátó intézmények elég fejlettek, a legtöbb országban ezekért keményen fizetni kell.

2016. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Gyerekkel kijönni mindig sokkal nehezebb mint egyedül/pàrral. Gyerekkel a lakhatàsra is jóval több elmenne, 2 gyerek mellett, ugyanúgy maximum àtlagosan èlnètek mint otthon, jelentős megtakarìtàs nèlkül.

Maximum ùgy érnè meg ha apuka kijönne egyedül x időre ès minden lehetsèges pènzt eltenne. Csalàdosoknàl nagyon jò fizetès miatt èri meg csak elmenni. 2500 € vagy 2500 font alatti összbevètellel csalàdoknak szerintem nem èri meg kimenni.

2016. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Ausztriában, Németországban havonta legalább 4000 €urora lenne szükségetek ilyen felállásban. Nem tudom mit dolgoznátok, ha összejönne ennyi vagy több menjetek, ha nem inkább maradjatok . Unokatestvéremék saját házban laknak kb. 3500-4000 €urot költenek havonta kelet Németországban és nem élnek jobban , mint mi itthon a feléből. Ő ott született és azon gondolkodnak a német párjával, hogy ideköltözzenek és valamire vállalkozzanak itt vagy Burgenlandban..
2016. máj. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

En mar sok eve "kulfoldon" dolgozok, de mindig jokat nevetek, mikor mindenki azt hiszi, hogy itt mindenki gazdag es mennyire jol el.

Ha ket gyerekkel jottok pl. Londonba, akkor csak az alberletetek lenne MINIMUM 450ezer ft havonta valami kis lakasban es getto kornyeken.

A 24 oras meleg viz a legtobb helyen luxus kategoria.

2016. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!