Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért érzed magad rosszul a...

Miért érzed magad rosszul a jelenlegi munkahelyeden? Tervezed a váltást? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Példaként egy kiállhatatlan, lekezelő főnök, nem megfelelő munkakörülmények, alacsony bérezés...


Mégis sokan félnek váltani, ismeretlen, új lehetőségekbe kezdeni, csak reménykednek hogy az igéretek egyszer mégiscsak teljesülnek, vagy megváltozik a főnök stb.


Miért hisznek sokan a változás bekövetkezésében, ha valamiért nem érzik megfelelőnek a munkahelyüket?



2016. máj. 14. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, nincs munkahelyem, így csak 1 baj van, hogy pénz sincs. Amúgy tök jól ellennék.
2016. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az előző munkahelyemről irnék:) A munka unalmas,monoton volt, nem kapcsolódott a végzettségemhez,nem volt fejlődési lehetőség. Sokat kellett utaznom, rossz,lepukkant környéken volt a cég. A munkahelyi légkör borzasztó rossz volt,ennyire rosszindulatú emberekkel még életemben nem hozott össze a sors,mint az ottani kollégák:) Egyedöl a fizetés volt egész jó. 8hónap után felmondtam, és szerencsére 1hónapon belül lett új állásom:)
2016. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 az 1. hozzászólóhoz.
2016. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

előző munkahelyemnél 1 probléma volt, az pedig a főnökség.


Mindenkinek megvolt a munkája, de folyamatosan kaptunk + munkákat, persze ha valamivel elmaradtál, akkor ment az ugatás... Viszont a munkát (a + munkák nélkül) szerettem csinálni.

2016. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen most vagyok váltásban. Szültem és nem szerettem volna visszatérni a korábbi munkahelyemre, aminek 3 fő oka van:

- távolság (kisgyerek mellett kevésbé praktikus másik városba járni dolgozni),

- közvetlen főnököm inkorrekt, sunyi, szakmaiságot sok esetben mellőző stílusa,

- a hatékony munkát lelassító (esetenként ellehetetlenítő), túlszabályozott és túlkontrollált rendszer.

Bízom benne, hogy az új munkahelyemen hosszútávra tervezhetek.

2016. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Hosszú a munkaidő.


Ugyan ez akár jobban hajtva, de kevesebb munkaórában, azonos fizetésért maga lenne az álom.

2016. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A munkakörömhöz képest kevés a fizetés + van két kolegina akik azt hiszik magukról hogy főnök beosztásban vannak, a 8 órából aktívan kb. 1 órát ha dolgoznak közben és ráadásul még ők mondják meg hogy ki hogy dolgozik.

Nemhiába léptek ki már miattuk!

2016. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!