Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mi a szakmátok, mit...

Nektek mi a szakmátok, mit dolgoztok? Lenéznek titeket miatta vagy érkezett rá valamifajta megítélés?

Figyelt kérdés
Sajnos az enyémet rendszeresen, de nektek is van ilyen élményetek? Hogy dolgozzátok fel, mit gondoltok olyankor?

2016. máj. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Tanfolyamra jártam, kereskedelmi . Gyakornok voltam egy áruházban és pakoltam a zöldségárut pont . Megjelent a szembe szomszédom, úgy nézett rám mint csibe a takonyra . Nem volt mit feldolgoznom, mivel én jól éreztem magamat a bőrömben, az meg minősítse őt, hogy minek nézett és mit gondolt rólam magában .
2016. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Egy amerikai brókercégnél vagyok szoftverfejlesztő. Eddig nem éreztem, hogy lenéztek volna.


Viszont a legjobb haverom az a srác lett, aki az iroda kertjét építette. Szakmája szerint favágó. Na, ő meg van róla győződve, hogy az "irodisták" lenézik, pedig szerintem ezt csak bebeszéli magának. Legalábbis én biztos nem, meg másoktól sem hallottam ilyesmit. Max csak félnek tőle, mert egy 100 kilós, kopasz, szakállas hústorony. :D Szóval nem kell mindent úgy értelmezni, hogy biztos azért viselkedik veled valaki így vagy úgy, mert lenéz.

2016. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adminisztrátor vagyok egy kutatócsoprban,engem lenéznek,kiközősítenek a kutatók.(Pedig én is diplomás vagyok).Pályakezdőként viszont nemigen ugrálhattam,és ennek is örülök.Rosszul esik,nem is érzem itt jól magam,amint lehet lelépek.
2016. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Vállalkozóként fordítok angolból. Ha azt mondom, hogy fordító vagyok, mindenki megjegyzi, hogy "de érdekes", illetve általában jön egy-két "akkor te biztosan jól tudsz angolul" megállapítás is. (Illetve a kedvencem, a "nem tudsz-e munkát az unokaöcsémnek, neki is ötöse volt angolból"...)


Ha viszont úgy mondom, hogy vállalkozó vagyok, akkor rögtön én leszek a népnyúzó istencsapása, aki nem fizet adót, kizsigereli az alkalmazottait és romlásba dönti az országot. (Fizetek adót és nincs is alkalmazottam...)

2016. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor tehát nem én vagyok az egyetlen áldozat.
2016. jún. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!