Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szokatlan dolog ellenállást...

Szokatlan dolog ellenállást érezni, ha valaki ráizgulva forszíroz valamit?

Figyelt kérdés

Üzleti lehetőség: kapok egy jó ajánlatot, de a saját tempómban szeretném megfontolni, kidolgozni a döntésemet. Ha hagyják, beérik, de ha naponta hívogatnak, akkor azzal szinte biztos, hogy azt érik el, hogy a válaszom NEM.

Rámbízott feladat: ha rám bízzák, tudok alkotni, bele tudom vinni a kreativitásomat, ha örökké kérdezik, hogy "hogy áll", hogy mikor lesz kész, akkor sokkal, de sokkal lassabban, mintha hagynának kiteljesedni.

Kapcsolat (baráti vagy párkapcs is): megismerkedem valakivel, szimpatikus, el tudom képzelni a hosszabb távú kapcsolatot. Ha hagyják kibontakozni, bármi lehet belőle. Ha "cseszegetnek" nyomulnak, akkor pont az ellenkezőjét érik el.


És sorolhatnám, amikor valaki valamire olyan iszonyatosan ráizgul, akkor leblokkolja az embert. A kérdésem lényege, hogy más is így van-e vagy "motiválja-e" a forszírozás?



2016. jún. 1. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő, meg attól is függ, hogy ki mennyire ügyesen csinálja, de összességében azt mondanám, hogy a forszírozással inkább az ellenkezőjét lehet elérni, mert a legtöbben nem szeretik ha rájuk másznak.
2016. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyet, és már csak azért se teszem meg.
2016. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Te nagy esellyel kék szemelyiseg vagy. Ha ezt az ertekesito ugyesen felismeri, sokkal celra vezetobben tud teged kezelni.

Ha nem ismeri fel es nem ennek megfeleloen all hozzad akkor kovetkezik be az altalad leirt reakciod.

2016. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát erről a színes személyiség dologról nem is hallottam még, előző, de tök érdekes, köszi. (Asszem, én fehér vagyok.)
2016. aug. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!