Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ifijusági Garancia Rendszer...

Ifijusági Garancia Rendszer és a keretében megvalósuló munkaerő-piaci programról szóló tájékoztatás ez mi lenne egészen pontosan?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy ilyen levelet, hogy jelenjek meg holnap a kormányhivatalban, ez pontosan mi lenne, valami munkát ajánlanak vagy esetleg tanfolyam és akkor esetleg mi van ha ezt én nem vállalom el?

2016. jún. 2. 11:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis az áll a levélben, hogy amennyiben nem működök együtt evvel a projektel, akkor törölnek a nyilvántartásból bár egészen pontosan nem tudom, hogy most ez mi lenne??
2016. jún. 2. 12:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó persze azt tudom mit jelent, hogy törölnek a nyilvántartásból, csak a levél ratalmát nem értem egészen pontosan
2016. jún. 2. 12:03
 3/3 A kérdező kommentje:

igaz nem jött rá válasz, de mindegy attól leírom,, hogy mi is van hátha valakinek segít, ma voltam, benn délelőtt a munkaügyiben, és igen ezt el kell vállalni, vagyis jobban mondva nem muszáj, de ha valaki nem vállalja el, akkor törlik a nyilvántartásból!

Mondjuk ez nem rossz mert ez a program az olyan 15-25 év közötti fiataloknak ajánl TANFOLYAMOT, aki jelenleg se nem dolgozik sem nem tanul, egyébként engem az ilyen hülyeség nem igazán érdekel nekem munkám amúgy is maximum jövőre lenne, mert eddig csak segélyt kapok, és így elvállaltam egy 3 hónapos képzést személyi- és vagyonőr!


Amúgy nagyon mérges vagyok rájuk mert ez csőbe húzás én a magam részéről semmi értelmét nem látom, ennek főleg így ahogy én is vagyok, mivel oda pénz kell, hogy el is induljon az ember, igaz fizetnek minden költséget, mint pl tandíj útiköltség, vizsgádig, meg útiköltség, ha nincs a közelbe, ez eddig ok és még lesz mellé még 1 szakmád, de amikor, mondta, hogy az egész képzésre amit ki kapsz havonta pénz az csak 36ezer pár száz forint, de most komolyan ettől közmunkán is többet, kaptam jelenleg és 55 ezret kaptam ott, de valami oknál fogva nem vettek vissza már március óta, úgy hogy nagyon jó, de amíg nem is lesz komolyabb munkahelyem, ilyen tanfolyam himbi limbivel meg úgy sem megyek semmire sem!

mert akinek pl folyamatban volt vagy lesz munka az persze természetesen nem volt köteles elvállalni, én azért vállaltam a legrövidebbet az a személyi vagyonőr csak is mert közel van és 3 hónap a másik meg az hogy jövőre vagyis ha nem is jövőre de legalább a nyár végére tuti, hogy valami lesz, igaz ezt már muszáj elvégezni, de most mondjuk ki őszintés köcsögség, mert ha már ráköteleznek, hogy el kell véhezni valamit, mert a papírban úgy szolt, hogy konkrét állás ajánlat, hát ez nem igazán állásajánlat most komolyan 36e ft csak kicsit több a jelenlegi 22e ft ol és persze nem hogy a minimálbér, de még a közmunká bér sincs meg ez nagyon dühítő szerintem

2016. jún. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!