Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 45 perces állásinterjún...

Egy 45 perces állásinterjún mire számítsak? Mit válaszoljak ha megkérdezik, miért jött el az előző helyről?

Figyelt kérdés

Ez egy adminisztrátori pozíció. Illetve az előző helyről engem küldtek el, ekkor mit mondjak?

Hol látom magam 5 év múlva?(ebben a posztban ere mit mondjak..?)


2016. jún. 4. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

5 év múlva vagy hogy milyen terveid vannak a jövőre?

Mondd meg, ha igaz ha nem, hogy szeretnél egy stabil munkahelyt, ahol fejlesztheted a tudásod is, ha a helyen van előrelépési lehetőség akkor azt is mondhatod akár, nézz utána az adott helynek az interneten és próbáld meg ahhoz alakítani blablabla és családot szeretnél majd alapítani (persze ha még nincs "saját") meg ilyenek.

Kirúgtak?

Mondd azt, hogy közös megegyezéssel távoztál. Ha csak ennyit mondasz, akkor lehet rákérdeznek, hogy miért, tehát kitalálhatsz erre is valamit és akkor mondod, hogy közös megyezéssel távoztam, mert blablabla.

2016. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Bár a családalapításos részt biztosan kihagyom, mert egy nőnél ez azt jelenti szerintem, hogy pár és szülni fog..

Helyette inkább a lakás,ház vásárlás van tervben,az jobb lesz:)

2016. jún. 4. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lánynál az rizikósabb.
2016. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 45 perces interjún csak beszélgetésre számítsak, vagy beültetnek egy géphez próbafeladatokra, teszteket adnak?
2016. jún. 4. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Tőlük függ... Az is lehet, hogy kapsz egy kávét és ülsz a HR-es asztalánál 44 percig ameddig ő dolgozik a gépén... Nincs meghatározva, hogy ki hogyan toborozza a munkaerőt.
2016. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vállalkozásoktól függ.

Nekem volt, hogy bementem, leültem velük (HR-es, leendő főnök, nagyfőnök) és szinte még le se ültem, de a HR-es egyből azt kérdezte a másik kettőtől, hogy na akkor angolul vagy magyarul, holott a munkakörhöz nem volt szükség nyelvismeretre. Én beszélek angolul, ezt a példát csak azért hoztam, mert sokszor képben sincsenek vele, hogy miért vagy ott.

Ebben a témában maradva olyan is volt, hogy beszélgettünk, majd kb. a felénél kérdezte a leendő főnök, hogy "Ja, akkor ön a pályakezdő pozícióra jelentkezett?" Szóval no comment.

Van, ahol csak általánosságban beszélgetnek, van ahol belekérdeznek szakmai dolgokba, van ahol kitalálják, hogy írj már meg egy tesztet, stb.

2016. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát érdekesek ha nem tudják miért is mész..

A Manpowerről van esetleg tapasztalatotok?

2016. jún. 5. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Nincs.
2016. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De mivel az egy közvetítő, így valszeg képben lesznek, hogy mire pályázol és mit kínál a leendő munkáltató. Én csak 1 közvetítőnél jártam, ők rendesek voltak.
2016. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A hirdetésben nem volt konkrétan leírva hogy saját csapatba keresnek e vagy közvetítenek, de azért felkészülök róluk is:)

2016. jún. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!