Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka egyedül?

Külföldi munka egyedül?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nem szívesen,de a több pénzért elmennék külföldre, bár ha rágondolok,hogy az ismeretlen kicsit elrettent, aztán máskor hív(na) a kalandvágy, megállnám egyedül a helyem ..Anglia lenne az úti cél ott találtam egy jó munkát.. igazából jobb lenne Ausztria, sokkal közelebb van könnyebb onnan haza jönni mondjuk egy hétvégén.


Egyedül vállalnátok ezt teljesen egyedül lenni hónapokig évekig? Ha azt ott hagyom és haza jövök , nem igazán találhatok majd itthon jobb munkát.. legalább is anyagi szinten.. a pénz,ami húz külföldre. Nem mindegy,hogy 3 hónap alatt van 300 000-em vagy 1 hónap alatt.


Milyen az angliai élet, milyen az angol emberek,angol munkatársak? Vannak ott ugyan úgy köcsögök vagy azok másabbak kedvesebbek?


Aki külföldön dolgozik,az hogyan állt neki,hogy bírja? Talán ha lenne valaki,aki jönne velem,akkor könnyebben mennék.


2016. jún. 6. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Anglia melyik részére mennél?
2016. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éltem Londonban 3 évet, onnan költöztem Bécsbe 2 éve. Mi 2-en voltunk mikor kimentünk, szintén nem ismertünk senkit és így visszagondolva egyedül 100 hogy nem vágnék bele. Csak a pénz miatt mennél? Ebből a szempontból Anglia és főleg London nagyon rossz választás, egy minimál körüli melóból alig tudsz megélni, nagyon sok magyar penészes tömegszálláson lakik, hétről hétre élnek és sokan pár hónap után vissza is költöznek mert semmi értelme jó szakma, vagy jól fizető munka nélkül kimenni.

Akkor már inkább Ausztria, jóval barátibbak a megélhetés költségei, jó minőségűek az albérletek és nem szakad folyamat az eső sem.. :)

2016. jún. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mihez ertesz? Ha csak minimalbèrre van esélyed, akkor irany Ausztria inkàbb. Anglia nem a spórolàsròl szòl. Bàr sok magyar annyira igenytelen hogy a közös lakàst màsik 10 emberrel jò szintnek írja le. Anglia is jò, ha van esèlyed legalàbb 1500 font nettóra. En jelenleg 2500 nettót megkeresem atlagosan, videken, nekem jó helyem van itt. De minimalbèrből nagyon nem egyszerű.
2016. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kèrdező szépen hangzik az hogy egy hónap alatt 300ezer. csak mìg ithon havi 100e-böl laksz egy albérletbe 1-2 lakótàrsal és vegetàlsz addig kint havi 300bol laksz egy albérletbe 6-8 lakótàrsal és úgy vegetàlsz.
2016. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 3 évet húztam le egy farmon a ködös Albioban. A nettó 260-300 font hetente megvolt. Igaz, karavánokban laktunk 4/5-en, de elviselhető volt, nem volt probléma, tudtam félretenni is, hazatérve autót vettem, utazgattunk a kis családommal, bepótoltuk a 3 évet (1 évben kb. 3-4 alkalommal jöttem haza 2-3 hetekre). Az angolok 2012-2013 között rendesek voltak, sokat beszélgettem velük, 2014-2015-ben pedig a büdös bolgárok és románok miatt teljesen megváltoztak, a migránsok bevándorlása pedig csak fokozta a helyzet súlyosságát. Már rám is úgy néztek, hogy szinte ölni tudtak volna a pillantásukkal, pedig normálisan öltöztem, tiszteltem a kultúrájukat, megadtam nekik a tiszteletet, ezek ellenére egy kalap alá vettek a magukra semmit nem adó, koszos-büdös ruhákban járó sötét bőrűekkel, akikről sugárzott az értelem, így 2015 júniusában haza is jöttem, mivel csökkent a bér is (2015 januártól már csak 150-220 fontokat kerestünk). Ezek ellenére nekem életem egyik legemlékezetesebb időszaka volt és soha nem fogom elfelejteni.
2016. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!