Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek azért nem kaptam...

Szerintetek azért nem kaptam meg az állást, mert azt mondtam, hogy alkalomadtán ki szoktam éjszaka feküdni az út közepére?

Figyelt kérdés

Állásinterjún kérdeztek egy olyat, hogy milyen egyéb dolgokat szoktam csinálni a szabadidőmben, erre mondtam, hogy ha éjszaka jó idő van, akkor kifekszek az út kellős közepére, majd bámulok a csillagokba. Erre igencsak érdekes arckifejezést vettek fel, majd egy perc csend, utána az egész azzal zárult, hogy majd értesítenek. Amikor visszahívtak, mondták, hogy sajnos nem felelek meg nekik. Szerintetek ez lehetett a kérdésben említettek miatt?

21/F



2016. jún. 11. 12:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
53%
Kamu.
2016. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne is törődj az előzőekkel, 21 évesen én is hasonló voltam. Voltam metrósíneken, vonatoztam ismeretlen helyre éjfél után jegy nélkül, hogy aztán idegen háztetőre felmászva balhézzak, majd amikor kijöttek puskával még én fenyegettem őket késsel, aludtam péntek 13-án temetőben, és amikor pszichológusnál képeket kellett nézegetnek, akkor leírtam neki, hogy hol látom a bombázórepülőt meg a dárdával átdöfött medvét. Azóta persze komolyan megváltoztam, erősen rendpárti lettem és remélem, hogy y gyerekeim (akik már megvannak) nem lesznek olyanok mint én voltam fiatal koromban.


A kérdésre válaszolva: állásinterjún ilyet ne mondj el. Az őszinteség egy dolog, de ha nem lesz állásod az rosszabb.

2016. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Hülyékkel nem dolgozik együtt senki szívesen.
2016. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!