Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogják valaha kérni a...

Elfogják valaha kérni a diplomámat, ami tartalmazza a jegyemet avagy mindenhova csak a száma kell?

Figyelt kérdés
4-es lett a diplomám és nagyon szégyellem. Mindenki azt mondogatja, hogy soha nem fogják elkérni, csak max a számát. Igaz ez?

2016. jún. 15. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Elkérhetik, meg a diplomamellékletet is, amiben az összes tárgyad jegye benne van. Elég ritka, hogy ezt vizslatják, persze vannak olyan helyek, ahol van elvárás a diploma jegyére. 4-es semmiképp nem rossz (benne is van a nevében, hogy jó), 2-es, 3-asnál még meg is érteném, hogy aggódsz, de még ott sem számít az esetek többségében.
2016. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan munkahelyen ahol feltétel a diploma simán előfordulhat, hogy másolatot tartanak belőle a személyi anyagodban.
2016. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sokkal több tárgyam sokkal jobb lett mint a többieknek, de sajnos én meg teljesen egyedül írtam a szakdolgozatomat, mert a konzulensem magasról tett rám és hihetetlen rosszindulatú volt, ez viszont nagyonis beleszámít a jegybe.. Főleg, hogy 4,5-től még 4-es a minősítés

Mióta államvizsgáztam, azóta ezen kattogok.. annyira szégyellem.

2016. jún. 15. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szak.

Mérnöki és infós melóknál nem fontos. Kapsz 4-5 kérdést, ha tudod a választ, jó, ha nem, akkor meg majd értesítünk :D

2016. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha állásinterjúra mész, a legtöbb helyen csak leírják, hogy feltétel a diploma, és elhiszik neked, hogyha beleírod az önéletrajzba. Ha felvettek, akkor bekérik, és a HR lefűzi az anyagodhoz, de ott már senkit nem fog érdekelni, hogy mi van benne. Amúgy a 4 az jó.
2016. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavarna, hogy egybeírod az „elfogják”-at, és hogy nem tudsz különbséget tenni a „vagy” és az „avagy” közt.
2016. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!