Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyorstalpaló cukrász, szakács...

Kozmixy kérdése:

Gyorstalpaló cukrász, szakács stb. tanfolyam elvégzése után van lehetőség több szakmai tapasztalatot szerezni munkaviszony létesítése nélkül?

Figyelt kérdés

Munka mellett elvégeztem egy gyorstalpaló cukrász tanfolyamot, de a megszerzett szakmai tapasztalatot nagyon kevésnek érzem (más területen dolgozok).

Van lehetőség arra, hogy újabb munkaviszony létesítése nélkül(!) a szabadidőmben egy cukrászdába dolgozzak afféle önkéntesként és ez le legyen papírozva, hogy egy ellenőrzés során se én ne legyek megbüntetve, se a cukrászda?



2016. jún. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nincs lehetőség tudtommal.

Tanulói szerződést lehetne kötni, de ahhoz tanulónak kéne lenned.

2016. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor semmilyen lehetőség arra, hogy az ember egy ideig ingyen dolgozhasson egy ilyen helyen a szabadidejében? Önkéntesként, társadalmi munkában, vagy akármilyen címszó alatt?

Hosszabb távon szeretnék majd munkát váltani, és cukrászként dolgozni (külföldön), de ehhez nyilván szükséges szakmai tapasztalat, ami a tanfolyamon finoman szólva nem kaptam meg. Csak kell lennie valamilyen megoldásnak.

2016. jún. 22. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ingyen nem dolgozhatsz. Önkéntesség, társadalmi munka nonprofit vállalkozásban lehet, egy cukrászüzem nem az. Ha kiskapukat keresel, akkor keress fel cukrászdákat és add elő nekik, hogy mit szeretnél, lehet ajánlanak valami megoldást.

De én azt ajánlom, hogy menj el munkaviszonyba, ha amúgy is ingyen dolgoznál, gondolom nem zavar, hogy csak minimálbért fogsz kapni kezdőként.

2016. jún. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!