Mikor mondjak fel?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új lehetőséget, szeptemberben kell kezdeni. 30 napos felmondási időm van.

Viszont megyek szabadságra jövő héten, így el kell döntenem, hogy még ezen a héten mondjak fel, vagy csak miután visszaértem a szabadságról.


Mindkét lehetőségre vannak érvek és ellenérvek is.

Ha még szabi előtt felmondok, nyár végén még lehetek egy kicsit a családdal, viszont akkor kevesebb lesz a bevétel, hiszen nem lesz időközben munkám. Megteheti-e a munkáltató, hogy nem enged el a már befizetett szabira, ha előtte felmondok? Ilyenkor mit tehetek?


Ha szabi után mondok fel, akkor több lesz a bevétel, viszont kevesebb a családdal töltött idő a nyáron a szabi után. Ebben az esetben a régi kollégákkal sem tolnék ki olyan nagyon.


Van valami olyan ötlet, körülmény, ami bárkinek eszébe jut, és megfontolandó lehet egy ilyen helyzetben? Köszönöm előre is.



2016. júl. 4. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondj fel utána; az általad leírtak alapján több érv szól mellette.

Nem szívesen mennél te se úgy nyaralni, hogy esetleg anyáznak téged, meg ahogy írtad is, még megpróbálnak keresztbe tenni.

A családdal töltött idő meg -bár nagyon támogatom- nem ilyen helyzetben kéne, hogy döntő jelentőségű legyen szerintem.


23F

2016. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék nyaralni és augusztus elsején mondanék fel. Letölteném a 30 napos felmondási időt, így szeptember elsején kezdenék az új helyen, és folyamatos munkaviszonyom lenne.
2016. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is a nyaralás utáni felmondás felé hajlok, egyre inkább, bár ennyire az utolsó napra hagyni nem szeretném, legalábbis eddig nem gondoltam rá. Pár napig igazán lehetek munkanélküli, legalább pihenek egy kicsit még nyaralás után :)
2016. júl. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!