Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak az ajánlatra?

Mit mondjak az ajánlatra?

Figyelt kérdés
Voltam unix központba raktárosi munka ügyben interjún..Bevallom nekem az egész egy gyárra hasonlít ahol robotok dolgoznak..Viszont a másik hogy kellene a munka és a pénz..Mondta a hr-es hogy szívesen alkalmaznának(gondoltam magamba,persze még eggyel több rabszolgátok lenne)..Azt mondta hogy követköző héten hívjam fel ha igen,ha nem...Hogy őszinte legyek engem 2x rúgtak ki a 2 helyből ahol dolgoztam ezért tartózkodok ettől kicsit..
2016. máj. 22. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó az. Mutass már munkahelyet ahol nem rabszolga vagy :D
2016. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha Magyarországra gondolsz nincs olyan hely ahol nem vagy rabszolga..Másik meg hogy emellett én mindenféleképp elkezdem a jogsit,akár hétvégén is...Csak tényleg ahogy láttam eléggé gáznak tűnt..Ha valaki dolgozik ott írja le a véleményét..Mert az interjún mondják a szépet a jót..
2016. máj. 22. 17:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tudsz jobb helyet, ahova felvennének, akkor miért nem mégy oda?
2016. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Amíg raktárosi állásokra jelentkezel ne csodálkozz, hogy rabszolgamunkát várnak el.


A komolyabb munkahelyeken normális pozíciókba pedig MO-n is igyekeznek megbecsülni a munkaerőt, mert nehéz szakképzett, tapasztalt, jó embereket összeszedni nem EU-s bérért...

2016. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy érettségivel mást nem igazán tudok...De ez is több mint a semmi...
2016. máj. 22. 18:06
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Gyere hozzánk dolgozni, nálunk nem rabszolgák vannak, a fizetés kiváló, a vezetőség odafigyel a hangulatra, folyamatos fejlődési lehetőség van...


...melyik mérnöki/közgazdasági/jogi vagy egyéb piacképes szakon szereztél komoly, a való életben is alkalmazható ismereteket?

2016. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő!


Mint írtam,érettségivel rendelkezem...

2016. máj. 22. 18:29
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Érettségivel mit vársz? Semmilyen szakmád nincs, csak betanított munkát tudnak rád bízni... igen, ez a robotmunka szinonimája.

Legalább egy használható szakmát végezz el, de ne egy masszőr vagy műkörmös OKJ-t.

2016. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

# 6/7 Időpont ma 18:27


Már bocsánat de szerintem te egy ritka nagy állat vagy... neked mid van? értelmezni és figyelmesen olvasni se tudsz (odafigyelés és szövegértés 1-es)


A kérdezőnek:

Szerintem ha nagyon kell a meló akkor mindegy, hogy milyen vállald el utána / közben még mindig lehet váltani, jön valami jobb... de addíg is a semminél ez is több / te érzed, hogy mennyire "kapkodnak utánad".

2016. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 írd már le, hogy mi a használható szakma szerinted?


Mindenki dobálózik ezekkel, hogy "végezz el egy használható szakmát" aztán tök 8 hogy a kérdező mit ír be lehet, masszőr, hegesztő, villanyszerelő... jön valami értelmiségi irodakukac és leszólja, hogy az nem értelmes szakma.

2016. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!