Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önbizalomhiányosként mennyire...

Önbizalomhiányosként mennyire lehet érvényesülni pincérként?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés önbizalmam van, és eléggé stresszes vagyok, ha egyszerre sok munka nehezedik rám, nagy a hajtás, mert folyton félek, hogy elrontok valamit, és ezért sokszor ügyetlen vagyok. Nem sok tapasztalatom van a pincérkedésben, nem rég kezdtem, volt is már 1-2 baki, de azt mondják hogy ilyen minden kezdővel előfordul. Viszont én nagyon stresszes vagyok, mert nagyon szeretném jól csinálni, szeretnék összeszedettebb és határozottabb lenni, de folyton aggódom és stresszelek, hogy elrontok valamit. Mit kezdjek ezzel az érzéssel? Lehetek idővel így is jó pincérnő, hogy kevés az önbizalmam? Vagy mit tegyek hogy kevésbé izguljak, bátrabb legyek? Vagy jobb, ha leteszek erről a munkáról, mert nem fog nekem menni ilyen kevés önbizalommal?

Úgy indultam neki hogy egy próbát megér, és hátha megnő az önbizalmam a pincérkedéssel, des folyton stresszelek. :/ Lehet, hogy ez a szakma mégsem nekem való? Vagy idővel elmúlhat a stressz, és lehetek jó a pincérkedésben?


20/L



2016. júl. 12. 22:43
 1/1 anonim válasza:
Persze mindenki hibázik, nincs tökéletes ember és nem is lesz! Az jó ha arra törekszel, hogy jól végezd el a feladataidat. Próbálj mindig relaxálni, valami pozitív dologra gondolni, vagy valamire ami téged megnyugtat. Biztos van ilyen. Idővel belejössz. A stresszt a legtöbb estben mi teremtjük, a mi agyunk szüli. Szóval csak te tudod kiküszöbölni.
2016. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!