Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Válasszak másik munkát vagy...

Válasszak másik munkát vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Érettségi után tanultam még egy vendeglátós szakmát,bár hamar be bizonyosodott,hogy ez inkább női szakma vagy legalább is arra jobb a kereslet..

Egy étterembe felvettek,de hamar abba maradt 16 órázni egyik héten 4 napot masik héten 3-mat, nekem sok a 16 óra..

Így kerültem a jelenlegi munkahelyemre,ahol már 2 éve kitartok..viszont már nagyon unalmas..minden szinten felléptem már,amin lehetett

És már nagyon unalmas..

Annyi előny van benne,hogy nyugodt hely..néha már túl nyugodt,hajtás azért szokott lenne,mert sok a munka..de ez leszámítva unalmas..

Főleg így nyári szabik szezonjában..nem rég jöttem haza délutános voltam a héten..este 8 kor mintha csak 2-3- an lettünk volna,ahol napi 30-50- en legalább vagyunk..


Ilyenkor tök arra gondolok,hogy jó lenn valahol pesten kiülni zenet hallgatni,iszogatni,nevetni,jól érezni magunkat..


Aztán így jutottam oda nem először,hogy valami kávézóban vagy bárban kéne dolgozni pultosként.. De megint az lesz,hogy nem vesznek fel sehova,mint amikor próbálkoztam..tanuljak barista cuccot meg mixert angol nyelvet hátha így van esély?


Néha úgy érzm,hogy dehogy kell nekem a sok hülye ,főleg fáradtan még nehezbb elviselni..és jó nekem az unalmas csendes,nyugodt munka..aztán megint ez a bulis munka van előttem


Nagyjából mennyit lehet keresni pultosként pesten? Jelneleg óbudán dolgozom, itt kapok kb 130-150 000 nettót.

A munkatársak is ugy ahogy jók,eljarunk ide oda ezt nem cserélném el,ez jó,viszont sokszor úgyérzem kellene nekem a buli.


Nem tudom,hogy mit tegyek,ézrem is,hogy egyszerűen nem tudom mit lépjek..


2016. júl. 22. 23:21
 1/1 anonim válasza:
100%
Ha a belvárosban dolgozol pultosként, az biztosan nem azt jelenti, hogy "bulizol". Lehet, hogy többet tudnál keresni, de valószínűleg a stressz is sokkal nagyobb lenne, és lehet hogy abban fáradnál el. Szerintem add be a jelentkezésedet pár helyre, ami szimpatikus, azzal nem veszíthetsz... Ha konkrét lehetőséget kapsz, akkor még mindig eldöntheted, hogy elvállalod vagy sem.
2016. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!