Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállaljam a munkát vagy ne?

Elvállaljam a munkát vagy ne?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja végeztem OKJ pincér képzésemmel, ahol voltam gyakorlati helyen visszahívtak, állandósnak oda, viszont a fizetés kb 110 nettó+bérlet +valamennyi cafeteria, napi 8 óra, 5:30 vagy 6:30 tól változó...

Most külsősként dolgozom órabérbe egy cég által, ha jó a hét és 8órát dolgozom akkor megkeresek 140 ezret, viszont ebben nincs bérlet + Tb-t is magamnak kell fizetnem, szóval az majdnem -20 ezer..

Mit gondoltok megérné elmenni oda állandósnak, így lesz rendes gyakorlatom amit önéletrajzba beleírhatok, vagy keressek jobban fizető állást így pályakezdőként? (amire elég kevés az esély)



2016. júl. 25. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha most magadnak kell a TB-t fizetned, az azt jelenti, hogy nem vagy bejelentve, így marad kb. 120 ezred.

Ha jól értem, a másik helyen be lennél jelentve, hiszen bérlet, cafeteria, stb., ami még hozzá jön a 110 ezerhez, azaz, ha jól gondolom, ott többet kapnál a juttatásokkal együtt 120 ezernél és még be is vagy jelentve, ezen kívül ott már megszerezhetnéd a gyakorlatot, a következő helyen már nem pályakezdő lennél.

Tulajdonképpen mi a kérdés? :-) Szerintem egyértelműen jobb az első hely...

2016. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Gondolkodj egy kicsit. Jobban megéri az első. :)
2016. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!