Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megalázó, hogy 1 hét...

Mennyire megalázó, hogy 1 hét után kirugtak az új munkahelyemről?

Figyelt kérdés

Elhagytam egy kulcsot,ami lényegében az összes zárat nyitotta az áruházban.


Mivel elhagytam, az összes zárat az áruházban, le kellett cserélni( kb.5 millió forintért.)


Nem hajtják be rajtam,viszont megköszönték a munkámat.



2016. júl. 30. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán örülj, hogy nem kell eladjátok a lakásotok a bénaságod miatt.
2016. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Uhh...

Ez egy életre jól megtanít arra, hogy vigyázz a dolgokra.

Szerintem is örülj, hogy nem verik rád az 5 milliót kb, nagyon hálás lehetsz.

Elég égő.

De amúgy miért hagynak rád ilyen fontos kulcsot 1 hét után?? Vagy milyen kulcs volt ez, mindenkinek van ott ilyenje?

2016. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem, meg még 3 vezetőnek van ilyen kulcsa.Az a baj,hogy ezekkel a kulcsokkal,lehet nyitni- zárni az áruházat,ezzel lehet be riasztani.

Igazából,minden ajtót,ezek a kulcsok nyitják.

2016. júl. 30. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem a te hibád.az aki egy kvázi tök idegenre rábiz ilyen fontos dolgot az a felelős...amugy elég megalázó igen.


Amugy nemhiszem h a zárak cseréje 5milla lenne. Megvan az max párszáz ezerből.

2016. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Kamu.


Próbaidő legalább 3 hónap,1 hetes dolgozóra hogy a rákba bíznának már ilyen kulcsokat rá,ugyan már...

2016. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Miféle zárak ezek, hogy 5M Ft-ba kerül kicserélni őket? Kerüljön max 5e Ft-ba egy átlagos, egyszerű (elhagyható) kulccsal nyitható zár. Azt akarod nekem mondani, hogy 1000 db zárat nyitott EGY darab kulcs? Egyetlen áruházban? Na menj már. Most vagy te szórakozol velünk, vagy téged hülyítettek.
2016. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg ott nem olyan otthoni 2 perc alatt feltölthető zárak vannak és írta a kérdező, hogy a riasztó is ezzel működik.


Szerintem őrülj, hogy nem kértek kártérítést és legközelebb jobban figyelj oda a dolgokra.

2016. júl. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Örülj, hogy nem verték rád az árát! Hogy lehetsz ilyen felelőtlen, hogy nem vigyázol a kulcsra, amikor tudod, hogy ilyen fontos dologról van szó? Én még az öltőzőszekrényem kulcsára is vigyázok, mint az életemre, mert nem szeretném, ha a munkahely kifizettetné velem a zárcserét, pedig azt szerintem párezer forintból megúsznám.
2016. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

lol, ha tudod, hogy ilyen fontos, akkor mégis hogy a rákban tudtad elhagyni??


majd a gyerekedet is bent fogod hagyni az autóban, emrt elfelejtetted??

2016. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
kamu, az új alkalmazottakra soha nem bíznak kulcsokat, sőt főleg nem olyat amelyik az összes ajtót nyitja...
2016. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!