Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy provokáljam ki, hogy...

Hogy provokáljam ki, hogy kirúgjanak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Ha én mondok fel, kitöltetik az 1 hónapos felmondási időt, ez 1000% Azt meg én már idegileg nem bírnám ki. Az orvosom nem az a fajta sajnos, aki egy hónapig táppénzen tartana, csak mert nem akarom ledolgozni a felmondasi időt, meg mar annyiszor irattam ki magam, mindenfele atlatszo indokokkal 1-1 hetre, hogy pofam se lenne ilyennel beprobalkozni.De nem bírom, undorítóak a főnökök, egy darab sz.a.rnak kezelnek és a csoportvezetőm is egy bunkó állat, aki kihajtja a belünket, és az ő munkáját is másra (rám) sózza és csak dirigál. Leírva lehet hisztinek tűnik, de átélni sokkal durvább. Ha nem fogadja el a főnök az azonnali felmondásomat, mit csináljak? hagytam magam odáig jutni, hogy nyugtatóval dolgozok, és éjjel alig alszom az idegtől. Ha egész egyszerűen nem megyek be és nem dolgozok többet, mit tehet ellenem a cég? beperelhetnek? a szerződésbe le van írva a 30 napos felmondási idő. Beperelhetnek, ha nem megyek be melózni?
2015. okt. 29. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Pisáld le a főnököt.
2015. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:DDDDDD Ja :D
2015. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De játszd el mellé azt is, hogy részeg vagy.
2015. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bemész, feldobod a csülkeid egy szabad székre és nem csinálsz semmit. Mit tudnak szerinted tenni? :D
2015. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

késs el és mond azt a főnöknek, amikor megkérdezi miért késtél, hogy : "a felesége lassan megy el"

Fagy csak simán menj be az irodájába kopogás nélkül és fingj a fejére.

Vagy ronts el valami nagyon drága berendezést (de csak ha nincs felelősségvállalási szerz.)

Én 2 mercedest hajtottam halálra, mégsem rúgtak ki:D

2015. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy nem értelek. Fel akarsz mondani. Oké. Akkor onnantól meg már nem tök mindegy az egész?


Odaállsz a főnök elé, megmondanád, hogy te lehetőleg azonnali hatállyal fel szeretnél mondani. Ha meg kitölteti az egy hónapot akkor mi van? Szépen bemész dolgozni és olyan laza leszel, amennyire csak lehet. A kötelezőt csináld meg, de ne parázz. Mégis mit tudnak tenni? Semmit. Üvöltözne veled? És? Üvölts vissza. Mégis mivel fenyegetne? Hogy kirúg?

2015. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ha nem akarsz tőlük ajánlólevelet akkor konkrétan azt csinálsz amit akarsz. Pl ha nem akarsz bejárni akkor nem jársz be. Persze meglehet hogy elbuksz pár napi munkabért.
2015. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!