Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha már 49 sikertelen állásinte...

Ha már 49 sikertelen állásinterjúm volt akkor lehet azt mondani hogy nem kerestem elég aktívan állást?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
9. Igazad van: Nem lol, viszont amikor el kellett, hogy helyezkedjek, mert hirtelen a jóból leestem akkor 3 hónapon belül volt munkám. Nem a végzettségemnek megfelelő, de arra, hogy fizessem az adósságaimat meg a mindennapjaimat épphogycsak elég volt (ideiglenesen, mert azóta még mindig nem a szakmámban vagyok, de fizetésben jobb helyre mentem). Ismertem olyat, aki Salgótarjánból Dél Pestre járt dolgozni heti 5 nap. Akik túl akarnak élni azok elmennek gyárba dolgozni, takarítani, biztonsági őrnek (személyes példa van mindre az ismeretségi körömből) és onnan lépnek tovább amikor lehet. Az emberek azért tudnak elhelyezkedni akár ideiglenesen rossz helyre is, mert rá vannak kényszerülve. Aki hónapokig tud 49 interjúra menni annak valószínűleg nincs, vagy legalábbis nincs elég motivációja. Bocs, de nem tudom sajnálni és megsimogatni a buksiját, mert egész biztos, hogy valamit rosszul csinál. Még akkor is, ha aktívan keres. Mert nem mindig az aktivitás hiánya a baj. Lehet szakemberhez fordulni, különböző tanácsadókhoz és nem itt kérdezni másokat arról amiben innen nem tudunk segíteni.
2016. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb hetente teszel fel hasonló kérdéseket, és elég sok hasznos választ kaptál, hát nézd vissza azokat.

-a kiállásoddal van baj

-Mucsajröcsögén laksz, ahol nincs lehetőség, költözz el

-túl magas a bérigényed

-tényleg olyan helyekre pályáztál, amelyekhez közöd sem volt

2016. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!