Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csütörtökön keményen berugtunk...

Csütörtökön keményen berugtunk a munkahelyünkön (én meg egy haverom) kb 8 óra után hazaküldtek minket és mondták hogy holnap nem kell jönni. Most telefonáltak hogy reggel hogy kilencre legyek az irodában. Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Én most rugtam be életemben elöször.
2016. aug. 7. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Elnézést, többet nem fog előfordulni. Persze ne is.
2016. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy először rúgtál be, de nem bírtátok volna ki szombatig?! A főnököt is meg lehet érteni...
2016. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy köszönöd, hogy itt dolgozhattál.
2016. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért hívnak be hogy aláírd a felmondási papírokat.
2016. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
de mi a rossebnek ittatok a munkahelyeteken? Sokat nem tudsz csinálni most már, azon kívül hogy felnőtt módjára viseled a következményeket. Fegyelmi vagy szóbeli figyelmeztetés lehet, de az is lehet, hogy megköszönik a közreműködést nektek és ennyi volt. Kérj bocsánatot, mást nem nagyon tehetsz.
2016. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Facebookon beszéltem egy munkatársunkkal(azzal aki hazavitt minket) ő azt mondta nem volt mérges a főnök.annyira...


Ilyenkor érdemes nyalizni vagy halgassak inkább?amugy a főnököm is tudja hogy soha nem iszok alkoholt.még a céges bulikon sem ittam soha.

2016. aug. 7. 21:15
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
kit érdekel. Ezzel a lépéseddel szerződést szegtél. Viszlát.
2016. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát jó hülye vagy, ha ilyet csináltál. Nagy szerencséd van, ha nem mondanak fel.
2016. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj, neked itt már semmit sem kell mondanod.
2016. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
76%
Semmit te szerencsétlen.! Inkább akkor kellett volna gondolkodnod Mielőtt a piát a szádhoz veszed.
2016. aug. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!