Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne-e ebbe belevágni...

Érdemes lenne-e ebbe belevágni? Garantálják, hogy munkát is találnak az embernek?

Figyelt kérdés

[link]


[link] jelentkezes/


2016. aug. 8. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
#9 én is komolyan érdeklődöm egy ferrári iránt, de nem fogom megvenni. Azt mondd, hogy abból a 60 fős csoportból hány % végezte el, és a végzősök közül kiket vettek föl azonnal!
2016. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Nyolcas válaszoló vagyok, az első csoport még nem végzett, van még néhány hónapjuk hátra a képzésből, így nem lehet azt sem megmondani kit vesznek fel azonnal a végzettek közül. A lemorzsolódás nagyjából 10-15% volt az eredeti csoporthoz képest, de őket valójában nem is érdekelte a dolog.
2016. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Komoly érdeklődést pedig az jelent, ha likvidek a tartalékaid, rendelkezésedre a tegyük fel 50 millió forintos összeg, és hezitálsz hogy bele vágj-e a vásárlásba. Az hogy járatod a neten a pofád az nem komoly érdeklődés.
2016. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Külföldi melóból is össze lehet szedni pár hónap alatt ezt a pénzt. De nem is kell befizetni egyből, csak a képzés után és csak akkor, ha találnak neked munkahelyet.
2016. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%

Fröcsög az anyád pcsája, te majom. Azt sem tudod, miről írtál, hogy működik, de azért van véleményed. De miről???


Én miért pakoljam az árut a tescoban? Nem én sírtam, hogy tanulásra nincs pénzem.

Én sem kaptam egy fillért sem otthonról, úgy kezdtem el az életet, hogy hitel hitel hátán, de dolgoztam folyamatosan, most is dolgozom, és már van egy házam, kocsim. Az egyetemet is otthagytam, mert együtt nem ment, és nem kaptam segítséget.

Szóval nekem ne magyarázz, hogy nem tudom, mi a lakbér, mert elég rossz körülmények között éltem.

Nem panaszkodni kell, hanem csinálni.

Na ezért vagy te a hülyegyerek, és nem én.


Egyébként okosabbat nem sikerült kitalálnod, csak szó szerint azt leírni, amit én írtam? Ekkora kreativitással ne is várd, hogy lesz belőled valaki.


Végeztél már olyan sulit, ahol garantálják a munkát? Na ne mond. LInkeld be kérlek a honlapját. Én eddig egyről sem hallottam, de lehet csak más városban lakunk. Melyik még az az iskola, amelyik biztos munkahelyet ajánl???

Komolyan várom az infót, de nem ám ilyen kamu szöveget, hogy jaj az nem is úgy volt, tanár bácsi mondta év elején, hogy ilyen szakmával kapkodni fognak utánunk...

Nézzük, melyik az az iskolarendszerű képzés, amelyik hivatalosan vállalja, hogy végzés után munkát biztosít?

Nyilván nem fogsz linkelni semmit... mert eddig csak az okoskodás, nagyot mondás, fikázás ment részedről, csak mert valaki le merte írni neked, hogy ne állíts baromságot olyasmiről, amiről nem tudsz semmit.

2016. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!