Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A milliomosok miket dolgoznak...

A milliomosok miket dolgoznak és milyen arányban?

Figyelt kérdés
Itt azokra az emberekre lennék kíváncsi akiknek a számlájukon legalább 300 millió forint, azaz 1 millió dollár vagy afölötti összegük van. Ők milyen munkákkal kaparták össze az évtizedek alatt ezt a sok pénzt? (És a "milyen arányban?") úgy értem hogy abban a munkakörben hány százalék milliomos van. Angolul nem tudok, magyarul meg kevés az anyag az interneten. Ha valaki talál nekem vmit erről azt nagyon megköszönném! :)

2016. aug. 13. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
100%uk vállalkozó
2016. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Számtalan dolog lehet. Szinte minden szakmában van olyan aki össze tudott szedni annyi pénzt.

Külföldön nem kell hozzá vállalkozónak lenni. Legközelebbi példának a testvéremet tudom felhozni, ő piac elemzőként dolgozik alkalmazottként. Kb 150 ezer dollár az éves fizetése. Mellette ingatlan befektetéseket csinál, és abból is jön be neki pénz.

2016. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem feltétlen vállalkozó.


Pl. Amerikai tech cégek vezetői. Ennyi.

2016. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Az 1. válasz hülyeség.

Pl. az én egyik korábbi főnököm is simán megkeresett havi 1 milliót pénzintézetben.

2016. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és rengeteg ilyen van. Több, mint gondolnád.
2016. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Utolso, nem ertem.


Kiszamolnad nekem, hogy havi 1 millio keresettel, ha nem kolt semmire egy forintot se, mennyi ido alatt jon ossze 300 millio a szamlajan?

Mert nekem valami 25 ev korul jott ki, de lehet nem megy a matek mar. 😂


Egyebkent vallalkozok.

Berbol sose fogsz ennyit keresni.

2016. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

"Kiszamolnad nekem, hogy havi 1 millio keresettel, ha nem kolt semmire egy forintot se, mennyi ido alatt jon ossze 300 millio a szamlajan?

Mert nekem valami 25 ev korul jott ki, de lehet nem megy a matek mar."


Jó, hát a kérdésben nem volt benne, hogy max. 30 éves milliomos számít csak. :D

Meg mondjuk egy pénzintézet vezetője talán nem csak a párnacihában gyűjtögette a pénzét, hanem esetleg be is fektette. ;-)


De tény, Magyarországon alkalmazottként 300 milliót nemigen lehet összerakni.

2016. aug. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Ismerem egy német tulajdonú magyarországi 1500 fős összeszerelő üzem német főnökét, ő 12000 €urot kap havonta és hetente ingyen utazik haza , cégautója van és céges lakása. A fizetése ennyi, láttam a banki átutalási paprt. Szóval fizetésből is összejöhet , de nem tipikus eset.
2016. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

De lehet. Pénzszállító sofőrnek kell lenni, és lenyúlni 500 milliót. Mondjuk most ő se fér hozzá. :)

[link]

2016. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Én kerestem keveset, sokat, de ami mindig közös volt, az a probléma. Mindegy, hogy mennyi keresel, mid van, az életben a problémák ugyanazok, csak más léptékűek. Értsd ez alatt, hogy nem izgulsz, hogy tudsz-e kaját venni, de azért izgulsz, hogy esetleg nem bukod-e el a befektetett pénzed. Ami miatt nem izgulsz, ha nincs :)


A Youtube-on van egy jó videó a gazdagok életéről, ne irigyeld őket annyira. Sok tekintetben jobb életünk van. Karácsonykor nincs az a pénz, ami a szerető családot pótolja.

https://www.youtube.com/watch?v=PWIWbNSX9lM

2016. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!