Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központtól kaptam...

A munkaügyi központtól kaptam egy levelet, hogy e-mailben küldjem el az önéletrajzomat egy munkahelyre. Honnan fogják tudni hogy elküldtem?

Figyelt kérdés
Gondolom kötelező az általuk ajánlott állásra jelentkeznem. Elküldtem az önéletrajzomat, de semmi választ nem kaptam. Hogy tudom ezt igazolni? Vagy a munkáltató nekik fog visszajelezni?
2016. aug. 24. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
nem, elmondod, a legközelebbi jelenéskor a munkaügyiben, hogy elküldted - és jó mai szokás szerint egyáltalán nem reagált a munkáltató rá:D
2016. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

1, küldhettél volna másolatot a mügyinek.

2. kérsz visszaigazolást és azt küldöd el a mügyinek

tovább is van, mondjam még?

2016. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A munkaügy el se kérte az e-mail címem.

Az ügyintéző pedig mondta hogy felírja majd nekem a saját e-mail címét, azóta is írja... Mondjam még?

2016. aug. 24. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem fognak kivégezni, tedd az #1-szerint. És keresgélj állást, drukkolok, hogy sikerüljön!
2016. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
a te címed minek kellene ahhoz az ügyintézőnek, hogy írj neki? És az összes kirendeltség minden dolgozójáé fent van a neten.
2016. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én a Soproni ügyintézők e-mail címeit nem találom. Talán azért kellett volna elkérni az e-mail címem hogy ne ajánlott leveleket küldözgessenek, hanem e-mailt. De ha nekik így olcsóbb...
2016. aug. 24. 17:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Közvetítő lapot kaptál?

Én azt kaptam így, hogy küldjem el az önéletrajzom x e-mail címre, és vigyem vissza a kitöltött közvetítő lapot x határidőre. Megírtam a munkahelynek, hogy kaptam közvetítőlapot és megadott határidőre vissza kell vinnem kitöltve, ahonnan természetesen azóta se kaptam választ, pedig 1 hónapja volt, közben a lapot is vissza kellett vinni, szépen ráírtam mikor küldtem az e-mail-t és hogy nem válaszoltak rá, először nézett bambán az ügyintéző, majd elment megkérdezni ilyenkor mi van, végül elfogadták így.

2016. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem küldtek közvetítő lapot, csak annyi állt a levelükben hogy felhívják a figyelmemet az adott állásra és meg volt adva egy telefonszám és e-mail cím. Beszéltem a munkaadóval, mint kiderült olyan végzettség szükséges az álláshoz, ami nekem nincs meg. De megbeszéltem vele hogy az önéletrajzom azért elküldöm, ha már egyszer ezt kérik. Beleírtam a kiskönyvembe hogy jelentkeztem az adott munkahelyre.
2016. aug. 24. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
ez elég, nem fognak nyomozni, hogy valóban elment az e-mail. A munkaügyiseknek feladatuk ajánlani munkahelyeket, ezért csinálják. De ők nem tudják, hogy az megfelelő-e (végzettség, távolság, és egyéb követelményeknek) ha a munkaadó nem felel, valószínű valami miatt nem jó. Még nem hallottam emberről, aki a munkaügyi által talált volna helyet. Próbálkozz egyénileg és írd be a könyve azokat is. A legsikeresebb, ha ismerősök tudnak helyet, ahol keresnek embert és azokat próbálod meg - mert az ismerősök valamennyire ismernek téged, és azt is tudják, hogy pl. egy könyvtáros nem jó kohásznak.
2016. aug. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell töltögetni a kiskönyvet, arra sem kíváncsi az ügyintéző jelentkeztem-e egyáltalán valahova. Viszont ez a fenyegetéses ajánlat meglepett, hogy törölnek a nyilvántartásból, ha nem viszem vissza a megadott határidőre a kitöltött lapot, amúgy meg egy olyan munkáról küldték ki a közvetítőlapot, amit maga a cég is hirdetett egyéb oldalakon, későbbi határidővel, mint amit nekem a munkaügy szabott.
2016. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!